1421
1389
حق داری ولی ایشالا که شوهرت خودش متوجه اشتباهش بشه معلومه که دوست داره و عاشقته فقط دهن بینه

آره فقط مشکلم همین دهن بینیشه که خانوادشم سو استفاده میکنن

کاش دلبستگی نبود به هیچکس و هیچ چیز 😢

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390
[QUOTE=97626646]من خیلی بدم میاد که مشکل زن و شوهر به بیرون از خونه درز کنه اما متاسفانه شوهرم اینو ...

همه مردا وابستگی دارن یه درصد کمی اینجور نبودن که اونا هم داره نسلشون منقرض میشه به پست ما هم نخوردن

آره فقط مشکلم همین دهن بینیشه که خانوادشم سو استفاده میکنن

یبار بشین باهاش محکم حرف بزن،بگو چی میخای،بگو اشتباهه این کارو رفتارش،ان شاالله درست میسه،بااین زودی به طلاق فکر نکن.قرار مدار بذارید که فقط خودتون تصمیم بگیرید،چه درست چه غلط.بگو دوست داری مستقل باشه.یادش بده،بیشتر مردا بلد نیستن.

باردارم یبوستم واسه بارداریه. روغن زیتون رو مثل دارو خالی خالی میخورم.فایده نداره. دیگه بیخیالش شد ...

همین کاری که میگم انجام بده و بزار نرم بشه. ولی موقع دفع به خودت فشار نیار. مایعات و سبزیجات و میوه فراوان بخور

پاشو اگه تو خونه آلو داری بخور یا چار شیره

نه گلم. این اتفاق برای پارسال بود. من مسموم شده بودم رفتم داروخانه بهم دارد دادن. ولی بهم نگفتن که اون قرصها رو تا زمانی که اسهال بند میاد بخور   بعدش نخور. اما من همه اشو خوردم و همین باعث شده لود که تا ده روز شکمم کار نکنه. واقعا حس بدی بود