1421
1389
سر چی دعواتون شده،قهر ابنهمه مدت؟

سر دخالتایی که خانوادش میکنن و اینم به حرفشون گوش میده دعوامون بالا گرفت زنگ زده بود به بابام که بیا دخترت رو ببر نمیخوامش بعدشم سه چهار روز بعد پشیمون شد اما دیگه بد جوری گند زده

تصمیم طلاق بود اما الان دلتنگم اونم خیلی

کاش دلبستگی نبود به هیچکس و هیچ چیز 😢
تا دو سه شب پیش اصلا دلتنگ نمی شدم اما الان دلم  بغلشو میخواد 😥

اجی ساراگلی سلام..والااجی من مثلاااا شوهرم بگه ازخونه برو و دیگه نمیخوامت شدیدا ازچشمم میوفته اصنننن طاقت سردیو ندارم اصنننن ی زمانی بخوام ازدواج کنم وای بحالش فقط بدرفتارکنه

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

همیشه باهم بازی میکردیم امشب یبوست دارم خیلی سخته. منم همش میبازم.هرسری هم میبازم یه ذوقی میکنه انگ ...

آخی⁦☹️⁩ امیدوارم مشکلت زودتر حل شه⁦☹️⁩

وای آره دیدی چه ذوقی میکنن😂 البته ما FIFA 2019 بازی کردیم. ۳_۲ باختم😑😐 بعد حالا هر یه گلی که میزد چنان داد و بی داد راه مینداخت که انگار فینال فوتبال اروپاست😂😂😂😂

1432
سر دخالتایی که خانوادش میکنن و اینم به حرفشون گوش میده دعوامون بالا گرفت زنگ زده بود به بابام که بیا ...

اخی الهی😍😍😍شوهرت چن سالشع؟چن ساله ازدواج کردی

چ خوش گفت گارفیلدپاکزادبه کاربران خویش😐هرکی ازمن بدش میادبگه که منم ازش بدم‌ بیاد🙁😂والاعجب گرفتاری شدماااا😗
سر دخالتایی که خانوادش میکنن و اینم به حرفشون گوش میده دعوامون بالا گرفت زنگ زده بود به بابام که بیا ...

آخی،خیلی بده این دهن بینی و وابستگی.باین زودیا به طلاق فکر نکن،تلاش کن قابل حله.برو از مشاور کمک بگیر

اجی ساراگلی سلام..والااجی من مثلاااا شوهرم بگه ازخونه برو و دیگه نمیخوامت شدیدا ازچشمم میوفته اصنننن ...

سلام عزیزم 

منم از چشمم افتاد که اینهمه مدت جواب پیام و زنگشو ندادم و هر چی واسطه فرستاد قبول نکردم 

اما دله دیگه کاریش نمیشه کرد

1394
آخی،خیلی بده این دهن بینی و وابستگی.باین زودیا به طلاق فکر نکن،تلاش کن قابل حله.برو از مشاور کمک بگی ...

دو ساله ازدواج کردیم این ۶ امین  باره من قهر کردم خونه بابام البته قبلی ها نهایت ۱۰ روز بود

راضی به مشاور نیست اول میگه میاد بعد نمیاد 

خانوادش همه زندگیمو نابود کردن

1427
دو ساله ازدواج کردیم این ۶ امین  باره من قهر کردم خونه بابام البته قبلی ها نهایت ۱۰ روز بود را ...

اونم نیاد خودت برو،راهو بخودت نشون بده،توهم بیا عملیش کن،بلد شی چطور رفتار کنی در قبالش.کاش اینقد مشکلو به خونواده ها نمیکشوندین.عب نداره،ناامید نشو،حل میشه،اگه میبینی اینسری نیومده،چون یجورایی عادی شده،بااین تعداد قهرهایی که رفتی.

سلام عزیزم  منم از چشمم افتاد که اینهمه مدت جواب پیام و زنگشو ندادم و هر چی واسطه فرستاد قبول ...

خوب ک گوششوپیچوندی باسلاموصلوات برگردو خانومیتوبکن نازار

اونم نیاد خودت برو،راهو بخودت نشون بده،توهم بیا عملیش کن،بلد شی چطور رفتار کنی در قبالش.کاش اینقد مش ...

من خیلی بدم میاد که مشکل زن و شوهر به بیرون از خونه درز کنه اما متاسفانه شوهرم اینو نمیفهمه خودش جار میزنه بعد میاد میگه ببخشید اشتباه کردم 

ایندفعه منم مهریه اجرا گذاشتم که با دفعه های قبل فرق میکنه

من ۲۲ اون ۲۹ ۲ ساله

الهییی عزیزم چیززیادی نیس طلاباجی برگردایشالاکه اولینواخرین دعوای زندگیتون باشه دشمناتوشادنکن خواهری خیلیا منتظراینن بینتون فاصله باشه به هیچکی این فرصتونده

1391