1345
1341

وا الان؟؟!!

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

این تاپیک و باید ۳ صبح بزنی😁

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
1350

تازه سر شبه که...

پاسخگویی به سوالات شرعی.........بازار کربلا را ببین!خریداران میفروشند و فروشندگان می خرند....امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1376

به دوست پسرم پيام دادم خونده جواب نميده

حرصم گرفته خوابم نميبره

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1226

دارم میرم بخوابم کم کم 

اومدم یه سر بهتون بزنم ببینم در چه حالین 

طرف قپی میومد کاری میکنم عزت به پاسپورت ایرانی برگرده ، حالا به خودش ویزا نمیدن واسه نشست سازمان ملل 😂😂😂😂😂 ......             الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء😉💪✌
1339