1345
1341

چون داریم PS بازی می‌کنیم 😐😂

دعا کنید ببرم...همتون مهمونمید😂😂😂

من مسئول این نیستم که بهت ثابت کنم حرفام راسته یا دروغ 😑 شما دوست عزیز هر جور دوست داری در موردم فکر کن...😁 من مشکلی با این موضوع ندارم !😄😃 تا وقتی که توی ایران بیشتر مردم فرهنگ این رو ندارن که هم دیگه رو ندیده و ندونسته قضاوت نکنن، من حرفی ندارم....😶👐 درضمن طرز فکر و عقیده من وابسته به محیط اطرافم هستش. من عادت دارم بر اساس واقعیت‌ها نظر میدم😉 همون طور که گفتم شما هر طوری دوست دارید قضاوتم کنید...😊⁦🙂

تازه دارم اسپرسو درست میکنم😛

چیزه   میگمااااا  اول مهر تولدمه   تولدم مبارکتون باشه  دخترای گلم دوستون دارم     🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
چون داریم PS بازی می‌کنیم 😐😂 دعا کنید ببرم...همتون مهمونمید😂😂😂

من چنجه میخواماااا😒😒😒

چیزه   میگمااااا  اول مهر تولدمه   تولدم مبارکتون باشه  دخترای گلم دوستون دارم     🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 

چون شوهرم ماموریته الان یه تاپیک اینجا خوندم در مورد خانومی که فهمیده شوهرش قبل عقد شون یه دختری رو صیغه کرده بوده یکسال و باهاش رابطه داشته و به این نگفته اینم خیلی دوسش داره. یه لحظه دلم لرزید داشتم برا شوهرم می گفتم گریه ام در اومده 

🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺
1376
من چنجه میخواماااا😒😒😒

به روی چشم خانم🥰😅😁

فقط دعا کن ببرم😐

من مسئول این نیستم که بهت ثابت کنم حرفام راسته یا دروغ 😑 شما دوست عزیز هر جور دوست داری در موردم فکر کن...😁 من مشکلی با این موضوع ندارم !😄😃 تا وقتی که توی ایران بیشتر مردم فرهنگ این رو ندارن که هم دیگه رو ندیده و ندونسته قضاوت نکنن، من حرفی ندارم....😶👐 درضمن طرز فکر و عقیده من وابسته به محیط اطرافم هستش. من عادت دارم بر اساس واقعیت‌ها نظر میدم😉 همون طور که گفتم شما هر طوری دوست دارید قضاوتم کنید...😊⁦🙂

چون شوشو داره با سیستم بازی میکنه منم یبوستم شدیدددددد.حس سنگینی دارم.تواین فکرم برم شربت مسهل بخورم راحت شم از این وضعیت

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
1378
چون شوشو داره با سیستم بازی میکنه منم یبوستم شدیدددددد.حس سنگینی دارم.تواین فکرم برم شربت مسهل بخورم ...

سیستم ؟

1364