1351
1341

وا الان؟؟!!

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

این تاپیک و باید ۳ صبح بزنی😁

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
1350

میخوام برم سینما بعدم شهربازی   شدم مامان دختر عموم از صبح اومده پیش من 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولد بهترین بابای دنیا  یه چند روزی میخوام از سایت دور باشم شروع از امروز ۲۱ آگوست ساعت ۷ و ۳ دقیقه صبح ، ببینم چقدر دووم میارم

تازه سر شبه که...

پاسخگویی به سوالات شرعی .  امام رضا(علیهالسلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1307

به دوست پسرم پيام دادم خونده جواب نميده

حرصم گرفته خوابم نميبره

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1308
1346