2726
عنوان

اين مدلي شوهرو تحمل ميكنين

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 53 پست
دليل ازاينكه سگ محلم ميكنه بيشتر😭 نميزنگه اس نميده هيچي ميزنگمممممم حسابم نميكنه ب زور ح ميده با سه ...

راستشوبگم مال من شایدبدتربود ازاینی که میگی ولی یادگرفتم بیشتربه خودم بها بدم تااون مازنیم پس مابیشتربایدنازداشته باشیم خودمونو بی ارزش نکنیم تاهمیشه تازگی خودمونوداشته باشیم وتکراری نشیم یعنی کاری کن شماره ات افتادروگوشیش نگه اووو بازاین یارد بده 

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چيكاركنم تا نزنگم نميزنگه مگه اينكه بخاد بريم بيرون نيازاشو برطرف كنه

نزنگه بلاخره یک هفته هم بگذره ببینه بی خیال شدی میادسراغت

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
اخه مياد يني تاالان طاقت نياوردم امتحانش كنم 😭

چندسالته

خوبه دلشو  داشتي من ي لحظم نميتونم نزنگمش..مام دوست بوديم قبلا...

چه دلی تو بیوگرافی اینستاش اول یه اسمی نوشته بود بعد نوشته که تورا در قلبم پنهان کرده ام ... منم فکر کردم که واسش اضافیم

بخند بزار همه بفهمند قوی تر از دیروزی