2726
عنوان

اين مدلي شوهرو تحمل ميكنين

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 53 پست

رو این آقایون فقط بی محلی جواب میدم شما ی مدت زنگ نزن و پیگیر نشو ببین چجوری میشه سرد برخورد کن

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
ببین گلم منم نامزدم منم یه زمانی عین تو بودم بخدا انگار منی که داری حرف میزنی میفهممت خیلی سخته چون ...

يني چيكار كنم چجوري تحمل كنم وقتي ميزنگم ادم حسابم نميكنه بگه اين بشر يه ادمه پشت اين گوشي لعنتي😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکایت بدون دلیل؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
بخدا هميش كارشه اصلا منم ادم حساب نميكنه خستم كرده خسته!!!!!

عزیزم باید درک کنی شاید کار داشه بعدم بچه بازیتو بزار کنار تهدیدش کردم یعنی چی با بچه بازیات زدش میکنیا

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2728
يني چيكار كنم چجوري تحمل كنم وقتي ميزنگم ادم حسابم نميكنه بگه اين بشر يه ادمه پشت اين گوشي لعنتي😭

چون انقدر زنگ زدی حساسیت شده براش

خودتو مشغول کن جلوی خودتوبگیر بزار ارزشت حفظ بشه منم عیننننن تو بودم ولی مردا با این چیزا خوشحال نمیشن زنان که با دوتا زنگ اضافه ذوق مرگ میشن

عزیزم باید درک کنی شاید کار داشه بعدم بچه بازیتو بزار کنار تهدیدش کردم یعنی چی با بچه بازیات زدش میک ...

خب ي روز دو روز سه روز ...اين هميييشه كارشه فقط بي محليم ميكنه امروز ميگم زجرم نده ميگه وقتي اومدي خونم ازاين بدتر زجرت ميدم..

فرستادم صلوات شما هم واس من بفرست يكي مثل تو دليت بياد تو دلم

مرسی عزیزم😘

حتما برات صلوات میفرستم انشاالله به زودی خبر بارداریتو بهمون میدی عزیزم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
خب ي روز دو روز سه روز ...اين هميييشه كارشه فقط بي محليم ميكنه امروز ميگم زجرم نده ميگه وقتي اومدي خ ...

شاید شوخی میکنه یا تهدیدش کردی عصبیش کردی اونجوری گفته نمیدونم والا

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

وقتی زیادی به مردابچسبی فکرمیکنن کی ان پس هی مغرورترمیشن وبی محلی میذارن و کوچیکت میکنن 

پس یکم ازش یادبگیر وبی تفاوت ترباش تاعزیزبشی وازچشم نیفتی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
وقتی زیادی به مردابچسبی فکرمیکنن کی ان پس هی مغرورترمیشن وبی محلی میذارن و کوچیکت میکنن  پس یک ...

اخه چيكاركنم تا نزنگم نميزنگه مگه اينكه بخاد بريم بيرون نيازاشو برطرف كنه

2706