1373
1363
عنوان

اين مدلي شوهرو تحمل ميكنين

988 بازدید | 53 پست

نامزدم خيلي اخلاقش مزخرفه ..عصر حرف زديم كارداشت حرفامون نصفه موند قرارشد شب بزنگم شبم باز مهمون داشتنو الان ديگ بيخيال حرفام شدم اين كارهميشگيشه... خب واسه يه مرد هيچ كاري نشد نداره اون ميتونه هرلحظه باهام حرف بزنه اما اينكارو نميكنه ....هرشبم گريس😭چيكااااار كنم خسته شدم خسته چيكااااار كنم ك بهم اهميت بده؟؟ اس دادم ترسوندمش ك فردا ميرم ازش شكايت كنم اما بازم جوابي نداد اصلا انگاري ن انگار

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

حیف ما زنا بخدا😧😧

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1376
1288

وا چند سالته عزیزم؟؟ شکایت؟! چقدر بچگانه عمل میکنی هر  چقد بهش بچسبی بیشتر ازت دور میشه

در دنیایی که  حق  در جای خود نیست حق جو و حق طلب باشیم ❤️🌼 لطفا  برای بهم رسیدنمون  دعا کنید ❤️🌼

خب شبا یه تایم مشخص بزارید مثلا ساعت دوازده دیگه هر جوریه باهم حرف بزنید بعدم شکایت واسه حرف زدن فقط 🤔

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

شكایت کنی که باهات حرف نمی زنه؟

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
1339