1542
1480
عنوان

اين مدلي شوهرو تحمل ميكنين

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 53 پست

اینکه ما زنا فک‌میکنیم میتونیم با یه حرکتایی مردا رو بترسونیم کاملا اشتباه محضه و فقط شخصیت خودمونو کوجیک میکنیم

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

عروسی کنی درست میشه دیگه همش کنار هم هستید

خوب وقتی مهمون هست نمیشه که پاشه بهت زنگ بزنه شاید خونه شلوغه

تو دوران عقد این مشکلات هست درکت میکنم واسه منم پیش میومد از وابستگی زیاد هست

♥جز نقش تو در نظر نیامد ما را♥     ♥جز کوی تو رهگذر نیامد ما را♥
دوقلوهات چطورن؟

فرستادم صلوات

شما هم واس من بفرست

يكي مثل تو دليت بياد تو دلم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

ببین گلم منم نامزدم منم یه زمانی عین تو بودم بخدا انگار منی که داری حرف میزنی میفهممت خیلی سخته چون من یه ادم خیلی احساسی ام اما همسرم نه زیاد و من چون خیلی وابسته بودم هی میخاستم زنگ بزنم حرف بزنیم باهاش حرف زدم یه مدت رعایت کزد ولی نتونست چون اخلاقش اینه سعی کن کنار بیای منم کنار اومدم دیگه زندگی و راحت بگیر وابستگی تو کم کن

1432

رو این آقایون فقط بی محلی جواب میدم شما ی مدت زنگ نزن و پیگیر نشو ببین چجوری میشه سرد برخورد کن

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
ببین گلم منم نامزدم منم یه زمانی عین تو بودم بخدا انگار منی که داری حرف میزنی میفهممت خیلی سخته چون ...

يني چيكار كنم چجوري تحمل كنم وقتي ميزنگم ادم حسابم نميكنه بگه اين بشر يه ادمه پشت اين گوشي لعنتي😭

شکایت بدون دلیل؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
بخدا هميش كارشه اصلا منم ادم حساب نميكنه خستم كرده خسته!!!!!

عزیزم باید درک کنی شاید کار داشه بعدم بچه بازیتو بزار کنار تهدیدش کردم یعنی چی با بچه بازیات زدش میکنیا

خانومای گل میشه واسه مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید مرسی 🤗❤
يني چيكار كنم چجوري تحمل كنم وقتي ميزنگم ادم حسابم نميكنه بگه اين بشر يه ادمه پشت اين گوشي لعنتي😭

چون انقدر زنگ زدی حساسیت شده براش

خودتو مشغول کن جلوی خودتوبگیر بزار ارزشت حفظ بشه منم عیننننن تو بودم ولی مردا با این چیزا خوشحال نمیشن زنان که با دوتا زنگ اضافه ذوق مرگ میشن

1563
عزیزم باید درک کنی شاید کار داشه بعدم بچه بازیتو بزار کنار تهدیدش کردم یعنی چی با بچه بازیات زدش میک ...

خب ي روز دو روز سه روز ...اين هميييشه كارشه فقط بي محليم ميكنه امروز ميگم زجرم نده ميگه وقتي اومدي خونم ازاين بدتر زجرت ميدم..

فرستادم صلوات شما هم واس من بفرست يكي مثل تو دليت بياد تو دلم

مرسی عزیزم😘

حتما برات صلوات میفرستم انشاالله به زودی خبر بارداریتو بهمون میدی عزیزم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
1578