2733
2734
عنوان

مامانا میشه کمکم کنین

71 بازدید | 7 پست

دخترم سه ماه و بیست روزشه ،ده روزه که شکمش کار نمیکنه باید حتما با روغن و چوب گوش تحریکش کنم تا کار کنه ،دستشوییش هم خیلی سفته،شیر خودم هم میخوره ،سوالم اینکه چکار کنم شکمش کار کنه ؟خیلی بی قراری میکنه پاهاشو به هم میکشه جیغ میزنه ،راهکاری نداری؟

الان ده روزه شکمش کار نکرده؟

راهکارهایی که میشه انجام داد ایناست 

روغن زیتون بریز رو نافش در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده ، با یکم روغن و گوش پاک کن مقعدش رو یه کوچولو تحریک کن، خاکشیر رو بکوب با کره قاطی کن بده بخوره ، ببرش حموم و شکمش رو ماساژ بده ، پاهاشو جمع و باز کن ، یکم ترنجبین دم کن بده بخوره ، حتما حتما غذاهای خودت رو هم رعایت کن 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان ده روزه شکمش کار نکرده؟ راهکارهایی که میشه انجام داد ایناست  روغن زیتون بریز رو نافش در ...

ده روزه که تحریکش میکنم کار کنه ،دستشویی میکنه ولی باید تحریکش کنم خیلی هم بیقراره

ده روزه که تحریکش میکنم کار کنه ،دستشویی میکنه ولی باید تحریکش کنم خیلی هم بیقراره

عادتش نده بذار خودش کارشو انجام بده ، کره و خاکشیر و ترنجبین خیلی خوبه . غذاهای خودتم خیلی مراعات کن ، تابستونه میوه هاش برای یبوست خیلی خوبه مایعات زیاد بخور چون روی شیرت تاثیر مستقیم میذاره 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2738