1351
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

وای برو دکتر بلکه واکسن زد

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1350

نه فقط بشور با آب و صابون 

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
1307

من یه بار برا یه گربه زنگیدم پرسیدم گفت نیاز نیست برا گربه ولی برای سگ اگه گاز بگیره باید واکسن هاری زد

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
من یه بار برا یه گربه زنگیدم پرسیدم گفت نیاز نیست برا گربه ولی برای سگ اگه گاز بگیره باید واکسن هاری ...

داشتم زخمشو میبستم اومدم گره بزنم زد رو دستم منم زیر آب فشار دادم تا خون خارج بشه بنظره خودم نمیخواد ولی شوهرم گیر داده

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖
1226
داشتم زخمشو میبستم اومدم گره بزنم زد رو دستم منم زیر آب فشار دادم تا خون خارج بشه بنظره خودم نمیخواد ...

میخوای تو خصوصی بهت شمارش رو بدم چون کارش همینه برا محیط زیسته برا اینکه خیالت راحت بشه از خودش بپرسی

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
بتادین بزن  گریه ی خودته؟ واکسن نیمخواد فک کنم

ن من گربه نمیتونم نگه دارم 

بیرون بود شیشه پاشو بریده بود 

با کاموا سرگرم بود تا من زخمشو ببندم یهو زد روستم 

میخوای تو خصوصی بهت شمارش رو بدم چون کارش همینه برا محیط زیسته برا اینکه خیالت راحت بشه از خودش بپرس ...

لطف میکنی

1331