2410
2553
عنوان

همش فکر میکنم بعضیا کاربرها مرداند😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 86 پست

راستش یه سری هاشون ک حرفه ای هم هستن

یه خورده ک  از عضویت شون میگذره و جا میوفتن ،  قشنگ ادبیات و کامنت هاشون  داد میزنه  ک جنسیت شون چیه !

و الا یه خانم هیچ وقت  درباره خیلی موضوعات بی پرده حرف نمیزنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی اقاست اینجا لایکم کنه

🤪

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

فکر نکن مطمئن باش....😅😅

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2720
نه من زنده ام نمردم 😂😂

نه مَردن 🙄

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2714
راستش یه سری هاشون ک حرفه ای هم هستن یه خورده ک  از عضویت شون میگذره و جا میوفتن ،  قشنگ ...

منم موافقم مردا ادبیاتشون کاملا با خانما فرق داره....

البته باید همش تو نی نی سایت باشی که تشخیص بدی کی زنه کی مرد😊😊😊

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
من با افتخار مردم    

مگه مرد یا زن بودن افتخار داره؟؟؟؟

آدمیت لازم است....

☘️سلام دوستان ببخشید ک حرفم نامرتبط با موضوع. خواهش میکنم اگر کسی اینجا آبادانی هست ک توی آموزش و پرورش آشنا داشته باشه بهم معرفی کنه. خیلی نیاز دارم واسه ی کارم. دعاتون میکنم❤️🙏🙏

انقدر بعضی خانوما گیر میدن ب اقایون بعضیاشون میرن یه کاربری خانومم میسازن😑

2706