1147
1341
عنوان

همش فکر میکنم بعضیا کاربرها مرداند😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 86 پست
نه من زنده ام نمردم 😂😂

نه مَردن 🙄

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

راستش یه سری هاشون ک حرفه ای هم هستن یه خورده ک  از عضویت شون میگذره و جا میوفتن ،  قشنگ ...

منم موافقم مردا ادبیاتشون کاملا با خانما فرق داره....

البته باید همش تو نی نی سایت باشی که تشخیص بدی کی زنه کی مرد😊😊😊

1350

☘️سلام دوستان ببخشید ک حرفم نامرتبط با موضوع. خواهش میکنم اگر کسی اینجا آبادانی هست ک توی آموزش و پرورش آشنا داشته باشه بهم معرفی کنه. خیلی نیاز دارم واسه ی کارم. دعاتون میکنم❤️🙏🙏

انقدر بعضی خانوما گیر میدن ب اقایون بعضیاشون میرن یه کاربری خانومم میسازن😑

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
منم مردم بیاید اغفالتون کنم😈😈😈

😂😂

وزن شروع:۸۵😣وزن فعلی۶۸/۵😅هدف اول۶۵😍هدف دوم۶۰😍😍هدف سوم۵۶😍😍😍قد۱۵۹😄.                                                                                     🌼🌼🌼تاپیک لاغری خانمای۸۵کیلویی.🌼🌼🌼       
منم موافقم مردا ادبیاتشون کاملا با خانما فرق داره.... البته باید همش تو نی نی سایت باشی که تشخیص بد ...

الان من زنم یا دختر   ن ببخشید یعنی چیزه   من آقام یا خانم😌😌😌

دختر پاییزم🍁🍁
1307

مگه مهمه خب مجازیه دیگه 

مرد باشن 

من قبلا  تو ی تاپیکی بودم خانما رخت خواباشون پهن بود وسط سایت ‌ و حرفای +18 میزدن .کلی بهشون شک ‌کردم 😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو خوشگله خوشگلا بگو   موی بلند ،فِیس قشنگ،  دامن کوتاه  آخ آخ آخ          نه موی فر نه موی لَخت ..فقط موهای موج داره دختررویاها رو بورسه  یک دختر تُرک زیبا هستم   و وِی  فرمود : ای نی نی سایتی ها اگر شما 1درصد اززیبایی دختررویاها را ببینید قلبتان از شدت زیبایی اش ب تاپ تاپ می افته   در ضمن بگم ک صاحاب دارم  و عسکمو نمیتونم بزارم ی هو عاشقم میشی   
الان من زنم یا دختر   ن ببخشید یعنی چیزه   من آقام یا خانم😌😌😌

رحیم ناشی بازی درنیاردیگه مردمومن😂😂

آخرین تاپیکم که حذف شه دیگه نمیایم نی نی سایت😀نتای روشن خداحافظ     نی نی سایت من خداحافظ خدااحااافظ😀✋
1226
😂😂

چرا خندیدی؟

نمیدونی من مردم پیشم بخندی تحریک میشم!!!

الان دیگه تحریک شدم چیکار کنم بیا خصوصی😂😂😂😂

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

فکرت درسته خواهر 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1335