1147
1341

مثلا طرف میگه باید گرمی جات بخوری تا رابطه موفقی با جنس مخالف داشته باشی😑😑

اینجوری پسری بهت نزدیک بشه پسش میزنی به دلیل میلت کمه 

و...‌.

الان یک کاربر بهم همچین پیامهایی داد لغو دوستش کردم😐😐

بهم میگفت جوونی از نیاز واوج

ت استفاده کن ۱۰ سال دیگه دیره😐😐😐۱ روز بود عضو شده بود جنسیت زن زده  بود😒

مشکوک نیستن؟؟؟

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیستم .تمرین خوش اخلاقی:)

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

اینجا همممممه مردن مگه اینکا خلافش ثابت شه

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1350
1307

حالا مرد یا زن..این حرفو اگ زن بگه قبول میکنی مرد بگه نه    حرفاشون مشخص میکنه بابا ول کن

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
هر کی اقاست اینجا لایکم کنه

میخوای چیکار,؟! 😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بیشتر خانومای اینجا مردن😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

منم مردم

بیاید اغفالتون کنم😈😈😈

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1288

راستش یه سری هاشون ک حرفه ای هم هستن

یه خورده ک  از عضویت شون میگذره و جا میوفتن ،  قشنگ ادبیات و کامنت هاشون  داد میزنه  ک جنسیت شون چیه !

و الا یه خانم هیچ وقت  درباره خیلی موضوعات بی پرده حرف نمیزنه

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
هر کی اقاست اینجا لایکم کنه

🤪

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1335