2733
2739
عنوان

مادر مخالف ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 30 پست
واقعا ازش مطمینم که همه جوره باهاش خوشبختم خودشم خیلی از این موضوع ناراحته ک نشناخته داره اونارو قضا ...

با هم تا میتونید از راه درست و دوست و اشنا راضیشون کنید

با بحث و جدل بدتر لج میشن من تجریش و دارم که میگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل خاصی برای خودش داره یا چون دوستت بوده میگه نه؟

نه پسرداییم خواستگارم بود من ردش کردم مامانم رو فامیلشم حساسه حالا میگ باید یکی باشه ک از اون پسرداییت بهتر باشه درصورتی ک هیچ شناختی از عشقم ندارن ،عشق من خیلی از اون اقا از همه لحاظ بالا تره چه اخلاق چه شخصیت خیلی بهتره ولی درک نمیکنه

با هم تا میتونید از راه درست و دوست و اشنا راضیشون کنید با بحث و جدل بدتر لج میشن من تجریش و دارم ک ...

بخدا تا الان خیلی راه اومدم باهاش بهش میگم هرشرطی بزاری قبول میکنم میگم فقط بزار بیان تو بشناسشون اگ بازم نظرت این بود من حرف تورو قبول میمنم بازم حرفمو نمیفهمه درک نمیکنه دل من براش مهم نیست 

2731
سن و دلایل دیگه رو که چیزی توضیح ندادی  اما کلا خانواده ها از ازدواج زده شدن چون اکثرا اونی که ...

من ۱۹ عشقم ۲۳ ولی این سن دلیل نیست کادرم بدون هیچ شناختی مخالفت میکنه واقعا خیلی ناراحتم بابت این موضوع همش توهین میکنه به خودم به اون اقا و خانوادش نمیخوام بش بی احترامی کنم ک چیزی نمیگم

من ۱۹ عشقم ۲۳ ولی این سن دلیل نیست کادرم بدون هیچ شناختی مخالفت میکنه واقعا خیلی ناراحتم بابت این مو ...

بیخیال بابا. بچه ایین هنوز بیکاری از الان میخوای خودتو بندازی توی حچل؟

بخدا تا الان خیلی راه اومدم باهاش بهش میگم هرشرطی بزاری قبول میکنم میگم فقط بزار بیان تو بشناسشون اگ ...

عزیزم حرف دل پیششون نزن از احساس و اینا نگو که بگن خوب هوسه یا از سرت میره و ...

بگو آیندم سعادت و خوشبختی من با این ادمه.تصمیم عقلانی گرفتیم برای ایندمون برنامه ریزی کردیم .تفاهم داریم حرف همو میفهمیم و .‌‌.. 

اگرکسیو داری که حرفشان برو داره بیار وسط بذار ازش تعریف کننوساطت کنن

بیخیال بابا. بچه ایین هنوز بیکاری از الان میخوای خودتو بندازی توی حچل؟

عاشق همیم ما بخاطر این ک واسه همیشه پیش هم باشیم میخوایم ازدواج کنیم ک متاسفانه مادرم رضایت نمیده به نظرم تو حچل انداختم نیست تهِ خوشبختیه😊

2738
عزیزم حرف دل پیششون نزن از احساس و اینا نگو که بگن خوب هوسه یا از سرت میره و ... بگو آیندم سعادت و ...

اتفاقا همین امروز اون اقا خودش با دختر عموم حرف زده بود گفته بود دگ خسته شدیم نه منو میشناسه نه میخواد بشناسه قراره دختر عموم با مادرم حرف بزنه 

خوب باباش چرا نمیاد حرف بزنه ؟بره محل کار بابات یا مامانش بزنگه به مامانت 

خب مادرم اصلا اجازه نمیده ک بیان اونا و حتی پدرمم مخالف کرده من میترسم مادرش زنگ بزنه مادرم بهشون بی احترامی کنه میخوام راضی بشن بعد بگم زنگ بزنن الان چندوقته فقط علاف مامانم شدیم خیلی اعصبانیم میکنه

خب مادرم اصلا اجازه نمیده ک بیان اونا و حتی پدرمم مخالف کرده من میترسم مادرش زنگ بزنه مادرم بهشون بی ...

عصبانی نباش عزیزم هر چی تو این کارا عجله کنی همه چی بیشتر خراب میشه دوستیتونم زهر میشه براتون آروم آروم راضیشون کن قرار نیست امشب بگی فردا بگه باشه بیان فرصت بده بهشون بگو این بعدا پشیمانی میاره، که چرا به دخترتان حتی یه فرصت کوچیک ندادید اصلاحات عصبانی نشو و بدتر میشه یکم خودتو مظلوم کن 😁

2706