1345
1341
عنوان

مادر مخالف ازدواج

228 بازدید | 30 پست

بچه ها من مادرم خیلی مخالف ازدواجم هست بدون دلیل نمیزاره دوست پسرم رسمی با خانوادش بیان خواستگاری ک بشناسش بدون این ک ذره ای شناخت داشته باشه میگ نه دگ خستم کرده چیکار کنم راضی بشه؟؟ حتی پدرمم مخالف کرده

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1279

قدرشو بدون

والا نریختن تو ازدواج

کاش مادره منم اینطوری بود 

به زور شوهرم داد 😥😥😥

حس خوب یعنی همسر و پسرم.دوستتون دارم عوضیا 😂😂😂😂😂.شوهر و بچه خودمه بی کسی هم ربطی نداره 😝😝😝
چند سالته و پسره چند سالشه؟ سربازی؟ کار؟

خودم ۱۹ عشقم ۲۳ از سربازی معافه تو کارخونه پدربزرگش کار میکنه البته شاید از اون کار بیاد بیرون و مغازه بزنه

1320

سن و دلایل دیگه رو که چیزی توضیح ندادی 

اما کلا خانواده ها از ازدواج زده شدن چون اکثرا اونی که فکر میکنن نمیشه هیچکس دل و دماغش نداره.  شاید پیش خودش میگه با ما زندگی کنه خیالمون راحت تره تا دو سال دیگه با بچه برگرده خواب نکرده. اصلا جامعه داره همه رو به سمت ازدواج سفید پیش میبره

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
حتماچون فهمیده دوستیدمخالفت میکنه بامخالفتشم کارشاپیش میبره  فعلابایدصبرکنی حساسیت به خرج ند ...

نه چون خواهر بزرگترم هم با دوستی ازدواج کرد میگ نمیخوام واسه تو اشتباه کنم اصلا درک نمیکنن من چی میخوام فقط فکر خودشونن

خودم ۱۹ عشقم ۲۳ از سربازی معافه تو کارخونه پدربزرگش کار میکنه البته شاید از اون کار بیاد بیرون و مغا ...

برای ازدواج باید بیشتر مطالعه کنی، تجارب دیگران رو از محیط دریافت کنی، از دیگران مشورت بخوای اینا همش زمانبر هست و تو این سن برای تو و اون پسر اتفاق نمیافته. 

اگر واقعا از طرفت مطمئنی و میدونی واقعاااااا ارزششو داره کوتاه نیا و از راه ارامش و منطق راضیشون کن& ...

واقعا ازش مطمینم که همه جوره باهاش خوشبختم خودشم خیلی از این موضوع ناراحته ک نشناخته داره اونارو قضاوت میکنه 

1226
واقعا ازش مطمینم که همه جوره باهاش خوشبختم خودشم خیلی از این موضوع ناراحته ک نشناخته داره اونارو قضا ...

با هم تا میتونید از راه درست و دوست و اشنا راضیشون کنید

با بحث و جدل بدتر لج میشن من تجریش و دارم که میگم 

دلیل خاصی برای خودش داره یا چون دوستت بوده میگه نه؟

نه پسرداییم خواستگارم بود من ردش کردم مامانم رو فامیلشم حساسه حالا میگ باید یکی باشه ک از اون پسرداییت بهتر باشه درصورتی ک هیچ شناختی از عشقم ندارن ،عشق من خیلی از اون اقا از همه لحاظ بالا تره چه اخلاق چه شخصیت خیلی بهتره ولی درک نمیکنه

با هم تا میتونید از راه درست و دوست و اشنا راضیشون کنید با بحث و جدل بدتر لج میشن من تجریش و دارم ک ...

بخدا تا الان خیلی راه اومدم باهاش بهش میگم هرشرطی بزاری قبول میکنم میگم فقط بزار بیان تو بشناسشون اگ بازم نظرت این بود من حرف تورو قبول میمنم بازم حرفمو نمیفهمه درک نمیکنه دل من براش مهم نیست 

سن و دلایل دیگه رو که چیزی توضیح ندادی  اما کلا خانواده ها از ازدواج زده شدن چون اکثرا اونی که ...

من ۱۹ عشقم ۲۳ ولی این سن دلیل نیست کادرم بدون هیچ شناختی مخالفت میکنه واقعا خیلی ناراحتم بابت این موضوع همش توهین میکنه به خودم به اون اقا و خانوادش نمیخوام بش بی احترامی کنم ک چیزی نمیگم

1335