1147
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

دقیقا شرایط چیه که نمیتونه بیاد جلو!

نه پیشقدم نشو

میتونی پیشقدم بشی برای صمیمیت بیشتر ولی ابراز علاقه نه 

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
اون بهم فهمونده قصدی داره اما نه شماره تماسی ازم داره نه ادرسی فقط گاهی همو میبینیم  

اگه بخواد شمارتو می گیره پسرا از دخترایی که هول هستن برا رابطه خوششون نمیاد پس میزنن حتی اگه علاقه ای باشه

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
1334
اون بهم فهمونده قصدی داره اما نه شماره تماسی ازم داره نه ادرسی فقط گاهی همو میبینیم 

میخوای با گل و شیرینی بری خواستگاریش؟ 😐

کاش دل ادم هم عین دماغ بود، وقتی میگرفت فین میکردی وا میشد   
منم برا صمیمت بیشتر گفتم نه چیز دیگه

مثلا میخوای چی بگی؟

اگه بخواد شمارتو می کیره پسرا از دخترایی که هول هستن برا رابطه خوششون نمیاد پس میزنن حتی اگه علاقه ا ...

ی سالی هس که همو میشناسیم من همش با پدرم هستم وقتی همو میبینیم

1288
اخه من اصلا بهش نخ ندادم که مطمئن شه،جراتشو نداشتم 

عزیزم این که نشد دلیل این همه ادم سنتی میرن خواستگاری جواب دختر رو هم نمیدونن 😐

کاش دل ادم هم عین دماغ بود، وقتی میگرفت فین میکردی وا میشد