2703
2553
عنوان

كوچك شدن تخمدان ها

1376 بازدید | 15 پست

سلام خانوما 

من هفته پيش جراحي براي كيست تخمدان انجام دادم

امروز رفتم براي كشيدن بخيم و دكترم گفت زنان جراحي ديده تخمدانام نسبت به سنم خيلي كوچيكه و گفت زود باردار بشم و قرصه اووابوست براي تحريك تخمدان بهم داده يه پسر ٦ ساله هم دارم توروخدا كسي تجربه اي داره منو راهنمايي كنه.....؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دونه داری نگران نباش 

اما بجنب چون نارسایی تخمدان داره میشه مثل سرماخوردگی تو ایران 

چراشو نمی دونم 

همه دارن می گیرن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2720
یه دونه داری نگران نباش  اما بجنب چون نارسایی تخمدان داره میشه مثل سرماخوردگی تو ایران  ...

حالا سواي نازايي 

چه عوارضي داره شنيدم مشكلان قلبي عروقي بوجود مياره 😢

اين چه بلايي بود به سرم اومد

حالا سواي نازايي  چه عوارضي داره شنيدم مشكلان قلبي عروقي بوجود مياره 😢 اين چه بلايي بود به س ...

نترس بابا چیز مهمی نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
نگران نباش و استرس نداشته باش  جای من باشی چی میکنی هنوز بچه ندارم تخمدان هام کوچکتر از حد نرم ...

چند سالته ؟

2714
نگران نباش و استرس نداشته باش  جای من باشی چی میکنی هنوز بچه ندارم تخمدان هام کوچکتر از حد نرم ...

ايشالا كه زودتر بچه دار ميشي عزيزم من خيلي حساس شدم بعد از كلي درد و پاره شدن كيستم و جراحي اين خبرم شنيدم دپرس شدم

ايشالا كه زودتر بچه دار ميشي عزيزم من خيلي حساس شدم بعد از كلي درد و پاره شدن كيستم و جراحي اين خبرم ...

میدونم‌سخته ولی استرس به خودت نده منم خودم خیلییی دارم تمرین میکنم 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
2706