2703
2553
عنوان

از دخترایی که خیلیییی قرتی و متفاوتن خوشتون میاد ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 109 پست

ظاهر مرتب و همه دوست دارن حالا نوع پوشش فقط سلیقه ای هست 

من این سبک دخترا رو دوست دارم مخصوصا اگر شاد باشن و همیشه بخندن

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

چرا ما باید خوشمون بیاد یا نیاد😑 نظر پسرا برا خواستگاری مهمتره، الان هر کی این مدلی باشه میاد میگه اره همه پسرا منو میپسندن کسی هم که خوشش نیاد میگه دخترای فلان و بهمانین

درمورد جشن پوریم، شخصیت اِستِر و هامان برید بخونید و بدونید کیا توی سایت فعالیت میکنن و تاپیکاتون رو میترکونن😐😐😐از آگاه شدن مردم هراس دارن😈  مطالبی که نصفه بهمون گفته بودن: قبل از همه چی بگم که ارث و حقوق و هبه و ... که به دختر و زن برسه برای خودشه ولی برای مردها و پسرها برعکسه ارث: پدر و مادر در قید حیات هر طور صلاح بدونن میتونن در حالت صلح عمرانی اموال خودشون رو به بچه ها ببخشن ولی اگر به هر دلیلی این کار رو نکردن به قانون سپرده میشه و اونجا طبق قانون تقسیم خواهد شد!بازم پدر مادر اینطور خواستن که اموالشون تقسیم بشه🙂 پس بچه های خوبی باشید که خانواده هاتون چیزی ازتون دریغ نکنندیه: وقتی یه مرد کشته بشه چرا دیش ۲ برابر زنه؟ پولو با خودش تو قبر نمیبره که اونو به زن و بچش میدن🙄 علتشم نان آور بودن مرد بوده و برای حمایت از زن بودهچند همسری:  شرطش عدالته، ولی چند آیه بعدش که "نکته مهمش اینجاست" گفته کسی نمیتونه عدالت برقرار کنه و بهتره به همون یهدونه همسر اکتفا بشه😊قوانین هم مجازات حبس و جزای نقدی در نظر گرفته، این احکام جز احکامی هست که بر حسب شرایط جامعه میتونن تغییر کننحضانت: تا ۷ سالگی با مادر و از ۷ تا ۹ سالگیه دختر و ۱۵ سالگیه پسر با پدره و بعد از اون بچه خودش تصمیم میگیره کدوم وری بره، و البته نکته مهمش اینجاست که خرج بچه توی تمام این سالها با پدره          طرف میگه حاضرم با دود ارتباط برقرار کنم ولی پیام رسان ایرانی نصب نکنم هنوز حرف قبلیش تموم نشده داخل نی نی سایت پست میذاره🤨😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطشو به ازدواج نفهمیدم.

من کلا از هیچ نوع پرسینگ، تتو، عمل زیبایی ( غیر از مواقع خیلییییی ضروری) خوشم نمیاد. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2456

من نمیپسندم ادم نرمال دنبال جلب توجه نیست هیچ وقت

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من از پیرسینگ و تتو اصلا خوشم نمیاد  از بی ارایشی محض هم متنفرم از نطر ارایش متوسط و تمیز و ت ...

این پسره من چکش کردم😆😆😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714

من فقط دوس دارم لش باشم که شوهرم نمیزاره میگه مجرد نیسی که تیپت لش باشه یدونه بچه داری بابا بشین سرجات😂

اره خوشم میاد کلان اون دسته ادمایی که  رفتاراشون بدون جلب توجه و نلز و بگو بخندن خوشم میاد

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)
2706