1345
1273
عنوان

از دخترایی که خیلیییی قرتی و متفاوتن خوشتون میاد ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 109 پست

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

مثل من😁

واقعا جذاب ترن

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه( آرامش ،علم، عشق و ثروت و خوشبختی ) هستم...خدا رو شکر در تاریخ (2020/02/02) با همسرم در آمریکا هستیم.خدا رو شکر که همسرم بورسیه از دانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا...                     

نه من بدم میاد...احساس میکنم میخوان جلب توجه کنن...

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
1348

ظاهر مرتب و همه دوست دارن حالا نوع پوشش فقط سلیقه ای هست 

من این سبک دخترا رو دوست دارم مخصوصا اگر شاد باشن و همیشه بخندن

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

چرا ما باید خوشمون بیاد یا نیاد😑 نظر پسرا برا خواستگاری مهمتره، الان هر کی این مدلی باشه میاد میگه اره همه پسرا منو میپسندن کسی هم که خوشش نیاد میگه دخترای فلان و بهمانین

👈🔴🔴شما کاربر عزیزی که معتقدی کسی نباید بزور اعتقاداتشو بکنه تو حلقت، و به انسانیت معتقدی ولی میای انواع توهین و فحشها رو به بقیه بخاطر اعتقاداتشون بهشون میدی چون باهات مخالفن، بعد ادعای کوروش پرستی میکنی و میگی اسلام برای اعرابه و خیلی اصرار دارید که بگید با حمله اومدن مردم رو بزور مسلمان کردن!! پس چطور یه عده اقلیت توی کشور ما، اون موقع بزور مسلمان نشدن؟! و خیلیم اصرار داری اعتقاداتتو بزور بکنی تو حلق مردم 😑مردم خودشون با تمام وجودشون دینشونو دوسدارن شما ناراحت نباش😊 کوروش کبیر اگه الان بودش اصلا شماها رو قبول نداشت، چون نه فحاش بود نه نژاد پرست و البته کورش کبیر هم مثه پادشاهان اون زمان به کشورهای مختلفی حمله کرد، کشورگشایی کرد!ولی الان کسی تو اون کشورها ایا کوروش پرسته؟!!!! نه چون اعتقادات خودشون بیشتر قبول داشتن!!!! مردم ایرانم ترجیح دادن که مسلمان بشن چون نسبت به گذشته خودشون برتر و کاملتر بود🌼

ربطشو به ازدواج نفهمیدم.

من کلا از هیچ نوع پرسینگ، تتو، عمل زیبایی ( غیر از مواقع خیلییییی ضروری) خوشم نمیاد. 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
1288

من نمیپسندم ادم نرمال دنبال جلب توجه نیست هیچ وقت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
من از پیرسینگ و تتو اصلا خوشم نمیاد  از بی ارایشی محض هم متنفرم از نطر ارایش متوسط و تمیز و ت ...

این پسره من چکش کردم😆😆😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
هرکس اختیار خودشو داره. ولی بیشترشون بهشون نزدیک بشی میبینی کمبود دارن و واسه جلب توجه این کارو میکن ...

دقیقا...👌👌👌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
1335