1345
1363
عنوان

دلم شهر خودمو می خواد...

561 بازدید | 40 پست

آب و هوای مشهد واقعا این موقع گرمه ، امروز چند برابر گرمتر بود ، هوای اردبیل خیلی خوبه ؛ تو این چند روز که اینجام هر روز حموم می رم ، خودمو خنک نگه می دارم ولی دارم می میرم ، کل صورتم از بس گرممه جوش زده

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمی گردم ‌...‌

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

منم هوای شهرم اردبیل و کردم

قم جهنمه امروز ۴۸ بود😑😐

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
1376

اردبیل واقعا شهر خوبیه

علشق شهر سردسیرم😭

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1288
1339