2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکبار اونم بعد از یکسال اتفاقی رفتم سرگوشیش

چیزی دیدم وفهمیدم که همش باخودم میگم ای کاش دستم میشکست و ب گوشیش دس نمیزدم

توصیه: هیچوقت نرید سر گوشی شوهرتون

2456

ولی منو شوهرم کلا گوشیامون دست همه. چک نمیکنیماااااا خداییش من تو تلگرامشم نمیرم

مثلا شوهرم با گوسی من میره اینستاا یا من با گوشی اون اهنگ گوش میدم بازی میکنم. تلفنامونو جواب میدیم. گاهی حال نداره میگه این اس و بنویس بفرست به فلانی

همیشه که چک کردن نیست! 

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
من یکبار اونم بعد از یکسال اتفاقی رفتم سرگوشیش چیزی دیدم وفهمیدم که همش باخودم میگم ای کاش دستم میش ...

چی دیدی؟؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2714
من یکبار اونم بعد از یکسال اتفاقی رفتم سرگوشیش چیزی دیدم وفهمیدم که همش باخودم میگم ای کاش دستم میش ...

چی؟ 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

بین زن و شوهر نباید این حرفا باشه و بگن گوشی شخصیه! بین زن و شوهر هیچ چیز شخصی نیست. ما حتی مسواک همم استفاده میکنیم😂😂😂😂😂

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

من خودم خطم قطع بود شوهرم شش ماه یه خط دایمی ازش دادبه من اخه دوتا خط داشت فقط سال ۸۸برا یه دوره صدوپوتزده تومن پول اومد اخه خونمون تلفن نداشت اون موقع فقط گفت چکار کردی این همه پول اومده جوری بی حیا بازی کردم که صداش درنیومد

اینجاهیچکی توگوشی شوهراشون سرک نمیکشن😁

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔