1345
1341
عنوان

تاحلا یکبارم سرگوشی شوهرم نرفتم

347 بازدید | 27 پست

خانما کسی بوده بینتون که تاحالا حتی یکبارم سر گوشی همسرش چ بااجازه چ بی اجازه نرفته باشه؟؟!

نه كسی بدون من ميميره نه من بدون كسی، هم همه‌ی بودنا بالاخره عادی ميشه و هم همه نبودنا ، فقط بعضيا ديرتر!

اره من

اعتماد و عشق باشه نمیری

تاپیک بورس رو بستم به دو دلیل یک اینکه جز یک درصد از کسایی که بهم.پیام دادن بقیه دنبال سود و پول نذری هستن نه سخت کوشی و یادگیری دو اینکه حس کردم بدتر داره فضا رو مسموم میکنه داریم قاطی میشیم یه عده باهم🤔فقط یه نکته بگم اونم اینکه قبل از سیگنال گرفتن از کسی سابقه اون ادمو درارید که بدددد ضرر نکنید و پشیمون بشید.... 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

من هیچوقت سر گوشیش برای چک کردن و اینا نرفتم

هیچوقتم نمیرم 

خودش بعضی وقتا میگه بیا فلان چیزو ببین

وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍وزن چهارمی۵۱😍😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁
1307

منم نرفتم هیچ کششی احساس نمیکنم نسبت به گوشیش.  البته تمام رمزاش رو دارم .گاهی هم میده تنظیماتش رو درست کنم ولی هیچوقت دست به چیز دیگه ای نزدم.زیادی پخمه ام نه؟

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من هرگز نمیرم زنگم میخوره نباشه نگاه نمیکنم صفحه گوشیش ببینم کیه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1226

من یکبار اونم بعد از یکسال اتفاقی رفتم سرگوشیش

چیزی دیدم وفهمیدم که همش باخودم میگم ای کاش دستم میشکست و ب گوشیش دس نمیزدم

توصیه: هیچوقت نرید سر گوشی شوهرتون

نه كسی بدون من ميميره نه من بدون كسی، هم همه‌ی بودنا بالاخره عادی ميشه و هم همه نبودنا ، فقط بعضيا ديرتر!
1335