2726
عنوان

مادری که نمی زاره دخترش ازدواج کنه فازش چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 36 پست

سلام خانوما امروز یه اتفاق جالب افتاد با یه سایت عالی اشنا شدم سایت پرستاری۲۴دات کام دنبال پرستار برای دخترم میگشتم اطلاعات کاملی در اختیارم گذاشت و تونستم یه پرستار با تجربه پیدا کنم

ی خانمی میشناختم دخترش ازدواج کرد بهترین شوهر گیرش اومد خوشبخت شد خیلی

مامامه اصلا نتونست ببینه دخترش انقد خوشبخته و خودش خوشبخت نشد

دیگه انقد تلاش کرد طلاق دخترش گرفت

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

☘️سلام دوستان ببخشید ک حرفم نامرتبط با موضوع. خواهش میکنم اگر کسی اینجا آبادانی هست ک توی آموزش و پرورش آشنا داشته باشه بهم معرفی کنه. خیلی نیاز دارم واسه ی کارم. دعاتون میکنم❤️🙏🙏