2726
عنوان

دوست دارم جامو بندازم تو کوچه بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 2946 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اصلا آپارتمان دوس ندارم تازه زمین پشت خونه مون خالیه میخوایم بخریمش قشنگ یه باغ درست کنیم یه درم ...

انشالله حتمااره کارتون خوبه ،اره حیف نیس همه چی پول نیس مردم خونه هاشون اپارتمان میکنن مگرچندسال عمرمیکنیم اونم بالذت نباشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
خسته نباشی نمیگفتی دیگه باعععععع

جالب اینجاس محله پولدارا هم خونمونه  بی کلاسی توشون بندری قرمیده

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
خوبه شما اینقد هواتون خنکه میرید شب بیرون بخوابید ما که از هفته ی دیگه گفتن دمای شهرمون۵۳ درجه میشه ...

فقط واس نگران نشدن نیست. از یه دمایی که هوا بالاتر بره باید سوبسید بدن به برق و آب. چون میخان ندن زیر بار نمیرن که هوا چقد گرمه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 کوجایی

داراب شیراز ایران😂😂

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706