2737
2734
عنوان

دامن پلیسه رو با ساق بپوشم مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 3177 بازدید | 87 پست

هرکسی یه سلیقه ای داره.ولی فک کنم دامن سخت باشه هرکارکنی بالاخره ساق پا میاد بیرون

من تو یه فیلمی خیلی سال پیش دیدم دختره دامن پاش بود دو تا پسر هماهنگ کردن رفتن از پشت سر دختره دامنشو کامل دادن بالا.از اونموقع واقعا از دامن زیر مانتو میترسم و هیچوقت نپوشیدم

نگاه کنی سلیقه تو بیشتر به اونا میخوره.. البته لحن حرف زدن اونا و خودشون شریف تر از تو هستن و حق ندا ...

خب الان کل ملت شدن کوه نشین درسته؟ 😂 همه سلیقه هاشون کجه؟ چرااااااا چون بهتون برخورده ک من اون حرفو گفتم

عزیزم ب خودت نگیر برو تاپیک بعدی😂👌

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب الان کل ملت شدن کوه نشین درسته؟ 😂 همه سلیقه هاشون کجه؟ چرااااااا چون بهتون برخورده ک من اون حرفو ...

ادم با هرکسی بحث نمیکنه... دقت کنی میبینی شما به همه توهین کردبن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2728
ادم با هرکسی بحث نمیکنه... دقت کنی میبینی شما به همه توهین کردبن

شما بد متوجه شدی. من کاری ب کسی ندارم مخصوصا شما

خانمی ک میاد با تعجب میگه دامن پلیسه تو خیابون؟ منظورم ب همونه ک جایی بوده ک ندیده

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
خب الان کل ملت شدن کوه نشین درسته؟ 😂 همه سلیقه هاشون کجه؟ چرااااااا چون بهتون برخورده ک من اون حرفو ...

کوه نشینم شما به بقیه گفتید...

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2738
اوففف اینو چجور حذف کنم

🤣🤣🤣دیگه نمیشه...حالا جدی میتونی جواراب بلند بپوشی زیر دامنت یه شلوار تنگ یا لِگ کوتاه مثلا بالاتر از مچ‌پات...ک هم دیدِ لباست بد نشه هم خدایی نکرده دامنت رفت کنار پاهات دیده نشه

کوه نشینم شما به بقیه گفتید...

شما مدافع حقوق بقیه هستید؟ ب شما چ ربطی داره من چ چیزی گفتم؟ 

از نی نی سایت متنفرم .اطلاعات کاربرا رو دست خودشون نمیده واسه بازدید بیشتر اختیار رو از ادم میگیره.این خلاف ازادی ادمه انگار بچه هستیم یا زندانی باید التماس کنیم تاپیک حذف شه