2703
2553
عنوان

دامن پلیسه رو با ساق بپوشم مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 87 پست
من نگفتم شما بدبختی  ولی سطح اشنایی با پوششت زیر صفره :))) فقط با گونی اشنایی داری

😂😂

سطح شعورت رو خودت نشون دادی با حرف زدنت

من دروغ نگفتم

ولی من عکس از پوششم ندادم

کمتر حرف مفت بزن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوریه خانوما.. قشنگ میشه

آره من این شکلی دیدم به نظرم شیکه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
اروم باش گلم اعصابت مشکل داره ؟  

من آرومم شما دوست داری همه رو ندیده قضاوت

کنی

اعصاب من سالمه ولی ممکنه در برخورد با آدمایی مثله تو خراب بشه! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2720
👍 فک کن دامنت به یه چی گیر کنه از پات دربیاد.من تو خونه نمیتونم دامن بپوشم چه برسه به بیرون

اصلا گیر نکنه با ی نسیم قشنگ پر و پاچه طرف بیرونه... هزاربار دیدیم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2714
امسال خيلي مد شده باز، سرچ كن دامن پليسه كلي عكس مياد با مانتو، منم ميپوشم ولي توي اين گرما سخته ، ب ...

من ساحلی دیدم خودمم میپوشم‌‌ چون باردارم راحته.شاید من ندیدم

من آرومم شما دوست داری همه رو ندیده قضاوت کنی اعصاب من سالمه ولی ممکنه در برخورد با آدمایی مثله تو ...

اصلا به نظر اروم نمیای غیر از اینکه همیشه لحنت تند و زشت باشه ؟ :(

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
از نحوه حرف زدنت مشخصه چقدر ارومی

الان منم حس میکنم شما و اون خانوم خیلی خود درگیر و عصبی هستید

ولی نمیام وارد بحث کنم چون موضوع چیز دیگه ای هست

اینجا مجازیه راحت عقده هاتونو سر این و اون خالی کنید

اصلا به نظر اروم نمیای غیر از اینکه همیشه لحنت تند و زشت باشه ؟ :(

عزیزم لحن من تند من عصبی و نا آرام

چه ربطی به توهینی که کردی داره؟ 

بحث و حرفه ای تر عوض کن! 

طرز حرف زدن شما بیشتر به کوه نشینا میخوره جانم

و همینطور سلیقه ی شما جانم👌

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
عزیزم لحن من تند من عصبی و نا آرام چه ربطی به توهینی که کردی داره؟  بحث و حرفه ای تر عوض کن!& ...

جفتتونم دخترای خوبی هستید دعوا نکنید سر دامن مردم آفرین  

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706