2726
عنوان

دامن پلیسه رو با ساق بپوشم مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 3156 بازدید | 87 پست
یعنی اونایی ندیدن کسی تو خیابون دامن بپوشه بدبختن؟  سطح شعورمون چقدر پایینه خدایا🤐🤐

👍

فک کن دامنت به یه چی گیر کنه از پات دربیاد.من تو خونه نمیتونم دامن بپوشم چه برسه به بیرون

میشه یه صلوات مهمونم کنی🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوریه خانوما.. قشنگ میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
برای من جای تعجب داره که کجا زندگی میکنن تا حالا ندیدن😑😐😶🙄 والا اینجا هوا که گرم میشه اکثرا پیر ...

اره بخدا. دیگه اون دوران تموم شده که خانما فقط شلوار میپوشیدن. فقط کافیه بیان این طرف و 5 دیقه تو خیابونا بچرخن حساب کار دسشون میاد

لاید تو کوه زندگی میکنن و نمیبینن

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
یه جوری از دامن تعجب میکنید انگار نیم تنه های زیر مانتو و شلوارهای روی رون زاپدار و تا زیر زانو ندید ...

اره از اونا که بهتره ولی خب هرکس نظرش محترمه من تو خیابون کسی بدون مانتو دامن پلیسه ببینم قطعا تعجب میزنم...

ساپورت که وضعش معلومه... امروز ی خانمی تو پیاده رو جلوی من رد میشد و ی مرده وایساده بود کنار خیابون... تا این خانم رد شد تا بره تا چندین متر زوم بود رو پاهای این... بخدا اگه تو دلش حالی به حالی بشه اون دختر خوشی نمبینه تو همین دنیا

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

دعوا نشه   

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اره بخدا. دیگه اون دوران تموم شده که خانما فقط شلوار میپوشیدن. فقط کافیه بیان این طرف و 5 دیقه تو خی ...

طرز حرف زدن شما بیشتر به کوه نشینا میخوره جانم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2706