2726
عنوان

دامن پلیسه رو با ساق بپوشم مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 3160 بازدید | 87 پست
یا خدا.دامن تو خیابون😑😑

تازه میخواد بگیم با ساق خوبه یا نه...  

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضیا خیلی از دنیا عقبن ک باتعجب میگن دامن پلیسه یا دامن شلواری تو خیابون😏یکم بروز شو خواهشا

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
اگه پاهات پیداست بگیر ساق رنگ پا بگیر که ضایع نباشه 

ساق رنگ پا هم ک زیاد فرق نداره... بالخره استارتر میخاد ک پاش پیدا نباشه و جلب توجه نکنه... ساق رنگ پا، انگار خوده پاس

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
بعضیا خیلی از دنیا عقبن ک باتعجب میگن دامن پلیسه یا دامن شلواری تو خیابون😏یکم بروز شو خواهشا

یکم به جا و مکان هرچی فک کنیم کاش... 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

برای من جای تعجب داره که کجا زندگی میکنن تا حالا ندیدن😑😐😶🙄

والا اینجا هوا که گرم میشه اکثرا پیراهن یا دامن میپوشن زیر مانتو

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
اخیییی :(((( دامن ندیدین تو خیابون بپوشن؟ :( چقد بدبخت شدیم ما

یعنی اونایی که ندیدن کسی تو خیابون دامن بپوشه بدبختن؟ 

سطح شعورمون چقدر پایینه خدایا🤐🤐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

تو مشهد یه دختر عرب دیدم با دامن پلیسه و پیرهن بود تیپش خیلی شیک بود کاش منم شکمم مثل اون تخت بود اونطور میپوشیدم

شما جوراب بلند بگیر بپوش 

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
یعنی اونایی که ندیدن کسی تو خیابون دامن بپوشه بدبختن؟  سطح شعورمون چقدر پایینه خدایا🤐🤐

لاایک

یه جوری از دامن تعجب میکنید انگار نیم تنه های زیر مانتو و شلوارهای روی رون زاپدار و تا زیر زانو ندیدید توخیابون😐

باز دامن همه جارو میپوشونه

از اون شلوارهای جذب تو پاهای بد فرم و ساپورتهای نازک خز بهتره هرچی هس

2706