1428
1389
عنوان

دامن پلیسه رو با ساق بپوشم مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 87 پست
بعضیا خیلی از دنیا عقبن ک باتعجب میگن دامن پلیسه یا دامن شلواری تو خیابون😏یکم بروز شو خواهشا

یکم به جا و مکان هرچی فک کنیم کاش... 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

بعضیا خیلی از دنیا عقبن ک باتعجب میگن دامن پلیسه یا دامن شلواری تو خیابون😏یکم بروز شو خواهشا

برای من جای تعجب داره که کجا زندگی میکنن تا حالا ندیدن😑😐😶🙄

والا اینجا هوا که گرم میشه اکثرا پیراهن یا دامن میپوشن زیر مانتو

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
1390

تو مشهد یه دختر عرب دیدم با دامن پلیسه و پیرهن بود تیپش خیلی شیک بود کاش منم شکمم مثل اون تخت بود اونطور میپوشیدم

شما جوراب بلند بگیر بپوش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزوهامه Take my hands nowYou are the cause of my euphoria       Close the door now    When I'm with you, I'm in utopia                        Euphoria  BTS
یعنی اونایی که ندیدن کسی تو خیابون دامن بپوشه بدبختن؟  سطح شعورمون چقدر پایینه خدایا🤐🤐

لاایک

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....

یه جوری از دامن تعجب میکنید انگار نیم تنه های زیر مانتو و شلوارهای روی رون زاپدار و تا زیر زانو ندیدید توخیابون😐

باز دامن همه جارو میپوشونه

از اون شلوارهای جذب تو پاهای بد فرم و ساپورتهای نازک خز بهتره هرچی هس

1376
یعنی اونایی ندیدن کسی تو خیابون دامن بپوشه بدبختن؟  سطح شعورمون چقدر پایینه خدایا🤐🤐

👍

فک کن دامنت به یه چی گیر کنه از پات دربیاد.من تو خونه نمیتونم دامن بپوشم چه برسه به بیرون

میشه یه صلوات مهمونم کنی🙏😍
برای من جای تعجب داره که کجا زندگی میکنن تا حالا ندیدن😑😐😶🙄 والا اینجا هوا که گرم میشه اکثرا پیر ...

اره بخدا. دیگه اون دوران تموم شده که خانما فقط شلوار میپوشیدن. فقط کافیه بیان این طرف و 5 دیقه تو خیابونا بچرخن حساب کار دسشون میاد

لاید تو کوه زندگی میکنن و نمیبینن

‏آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
1427
من ندیدم تاحالا پیلیسه رو بیرون بپوشن

من خیلییییییییی دیدم البته پارسال خیلی میپوشیدن

خودمم میپوشیدم پارسال

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
یه جوری از دامن تعجب میکنید انگار نیم تنه های زیر مانتو و شلوارهای روی رون زاپدار و تا زیر زانو ندید ...

اره از اونا که بهتره ولی خب هرکس نظرش محترمه من تو خیابون کسی بدون مانتو دامن پلیسه ببینم قطعا تعجب میزنم...

ساپورت که وضعش معلومه... امروز ی خانمی تو پیاده رو جلوی من رد میشد و ی مرده وایساده بود کنار خیابون... تا این خانم رد شد تا بره تا چندین متر زوم بود رو پاهای این... بخدا اگه تو دلش حالی به حالی بشه اون دختر خوشی نمبینه تو همین دنیا

1331