1373
1341
عنوان

دامن پلیسه رو با ساق بپوشم مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 87 پست

بهاران عشق ببخشید اشتباه شد...

من با اون خانم مشکل دارم که گفت گونی پوش... 

شرمنده

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

خب پس چرا اینهمه حرف میزنی؟  حس میکنی حرفات خیلی مهم هستن؟  یا منو میشناسی که چه ویژگی ه ...

عزیزم اشتباه شد... ی خانم بی تربیتی گفت گونی پوش من اشتباه ریپلای شما کردم... ببخشیید

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....
مامانم میگه بگیر .بقیه ولی اینکارو نمیکنن

با جوراب شلواری خیلی هم مده

_َوَ أنتَ حِلٌ ِِهذا البلد... و أشارَت إلی قَلبِها.. 💕.              و تو در این شهر سکنی گرفته ای..! (سوره مبارکه بلد، آیه شریفه 2) سپس به قلبش اشاره کرد :) 
1350
باهات قهرم😞

نههههه ببخشیییید... من عصبی شدم اشتباه ریپلای کردم

استارتر انگار هدفش فقط دعوا راه انداختن بود

کجایی اسی؟ مدعیان شعور از هر دو وجه گند زدن به تاپیک 

بیا قفلش کن

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
1376
تا حالا ندیدم با ساق یا جوراب بپوشن 

منم ندیدم. به نظرم نپوشیده بشه شیکتره به شرطی که خیابون گز نکنه آدم. یا هی تاکسی پیاده سوار نشه. 

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
و همینطور سلیقه ی شما جانم👌

نگاه کنی سلیقه تو بیشتر به اونا میخوره.. البته لحن حرف زدن اونا و خودشون شریف تر از تو هستن و حق نداری بهشون توهین کنی

1226

هرکسی یه سلیقه ای داره.ولی فک کنم دامن سخت باشه هرکارکنی بالاخره ساق پا میاد بیرون

من تو یه فیلمی خیلی سال پیش دیدم دختره دامن پاش بود دو تا پسر هماهنگ کردن رفتن از پشت سر دختره دامنشو کامل دادن بالا.از اونموقع واقعا از دامن زیر مانتو میترسم و هیچوقت نپوشیدم

نگاه کنی سلیقه تو بیشتر به اونا میخوره.. البته لحن حرف زدن اونا و خودشون شریف تر از تو هستن و حق ندا ...

خب الان کل ملت شدن کوه نشین درسته؟ 😂 همه سلیقه هاشون کجه؟ چرااااااا چون بهتون برخورده ک من اون حرفو گفتم

عزیزم ب خودت نگیر برو تاپیک بعدی😂👌

‏آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
خب الان کل ملت شدن کوه نشین درسته؟ 😂 همه سلیقه هاشون کجه؟ چرااااااا چون بهتون برخورده ک من اون حرفو ...

ادم با هرکسی بحث نمیکنه... دقت کنی میبینی شما به همه توهین کردبن

1339