2726
عنوان

رفتار پسرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2131 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرش اتاقش خودش انتخاب کرده؟ اگر که خودش انتخاب کرده حسش پسرونه ات، حالا امشب خواسته سر به سرت بزار

ماشالا چه دقتی 

اره راست میگی 

آفرین شما باهوشی 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

اگ رفتاراش ادامه داشت با ی مشاور صحبت کن یا تو کلینیک سایت مطرح کن

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙

وای عزیزم 

نوه عموی منم پسرش اینجوری بود عاشق لاک و چادر وخاله بازی الان ۱۶سالشه رفتارای مردون رو پیدا کرده  

شمام نگران نباش الان بچه است 

خدا حفظش کنه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
ماشالا چه خوشگله  ببین خوب همه رفتار هاش دخترونه هست ؟ با عروسک بازی میکنه ؟؟ دوستاش پسرا هستن ...

دوستاش پسره باشگاه میره در کل خیلی مهربون و احساساتیه تو حیاطمون یه لونه مورچه هست هر روز یه مشت برنج میبره بهشون میده که گشنه نمونن

2706