2726
عنوان

بچه هاییکه کابینت خونشون کمه

591 بازدید | 10 پست

امروز رفتیم یه خونه برای اجاره قولنامه کردیم 

خونه عالیه ولی کابینتاش خیلی کمه 

یکی زیر سینک یکی هم کنارش  دوتا هم نیمچه بالای ظرفشویی و هود😰

غصه م گرفته چیکار کنم؟ 

خونه خوب پیدا نکردم همشون کثیف و قدیم ساخت بود

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اجاره نشین یا خرید

خرید بخرید بعدا نصب کن مستاجری قفسه بخر بزار  ضرفای اضافه رو جاساز کن داریشون خراب که نمیشن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

منم اینجا کمد دیوارم یه دره. همه رختخواب وسایل اضافی رو بردم خونه مامانم اینا

آشپزخونه م کوچییییییکه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

منم کابینتام کمه ازفره گازمم به عنوان جای سفره وزیرسفره استفاده کردم طبقه پایینشم موادعذایی  میزارم بعصی ازوسیله هامم تونایلون گذاشتم طقف حمام خداکنه به حق امام رصاازاین خونه بری خونه خودت

عزیزم منم خونم همین طوره،فقط چون من گاز رو میزی داشتم دادم یکی برام ساختن ک گاز بیاد روش،من سرویس غذاخوریم نصفشو گذاشتم کمد دیواری،کریستالام همه کمد دیواری هستن،ی باکس چهار طبقه پلاستیکی هم خریدم ک خرده ریزارو گذاشتم توش

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

فقط ضروریات رو بچین.. بقیه رو بذار توجعبه بمونه.. بذار کنار.. 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞