1147
1341
عنوان

بچه هاییکه کابینت خونشون کمه

181 بازدید | 10 پست

امروز رفتیم یه خونه برای اجاره قولنامه کردیم 

خونه عالیه ولی کابینتاش خیلی کمه 

یکی زیر سینک یکی هم کنارش  دوتا هم نیمچه بالای ظرفشویی و هود😰

غصه م گرفته چیکار کنم؟ 

خونه خوب پیدا نکردم همشون کثیف و قدیم ساخت بود

بعضی آهنگا رو شنیدی؟ انگار خواننده تورو میشناسه واس تو نوشته ... از تمام آدمای روزگار ؛من پناه آورده بودم سمت تو💔

واي امسال ك خونه ها خيلي گرون بود 

ولي همين ك تميزه خوبه

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اجاره نشین یا خرید

خرید بخرید بعدا نصب کن مستاجری قفسه بخر بزار  ضرفای اضافه رو جاساز کن داریشون خراب که نمیشن 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1350

منم اینجا کمد دیوارم یه دره. همه رختخواب وسایل اضافی رو بردم خونه مامانم اینا

آشپزخونه م کوچییییییکه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

منم کابینتام کمه ازفره گازمم به عنوان جای سفره وزیرسفره استفاده کردم طبقه پایینشم موادعذایی  میزارم بعصی ازوسیله هامم تونایلون گذاشتم طقف حمام خداکنه به حق امام رصاازاین خونه بری خونه خودت

عزیزم منم خونم همین طوره،فقط چون من گاز رو میزی داشتم دادم یکی برام ساختن ک گاز بیاد روش،من سرویس غذاخوریم نصفشو گذاشتم کمد دیواری،کریستالام همه کمد دیواری هستن،ی باکس چهار طبقه پلاستیکی هم خریدم ک خرده ریزارو گذاشتم توش

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد یکسال عضویت نام کاربریمو فراموش کردم همون عشق اقامون هستم،کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون.
1348