2703
2553
عنوان

خسته شدم😞😔

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 53 پست
من فقط درک میکنم چ اذیت کنندس... ولی من هنوزم جوش میزنم تازه مثلا یکم بهتر شده... میگم.  نمیترک ...

نه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط درک میکنم چ اذیت کنندس... ولی من هنوزم جوش میزنم تازه مثلا یکم بهتر شده... میگم.  نمیترک ...

من نترکونم سوراخ میشه

ولی وقتی میترکونم جاش نمیمونه😐😐

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2456
چی شد ک درمان شد من تهران

من کم.کاری تیرویید داشتم.   تخمدان تنبل وپلی کیستیک    چندین سال توشهرمون تحت نظر بودم نشد اخرش اومدم تهران پیش دکتر کلباسی متخصص غدد الان چندسالهذتحت نطرشم وخیلی راضیم ببین باید جوش ریشه یابی بشه با محلول وکرم درمان نمبشه باید علتش پیدابشه

من نترکونم سوراخ میشه ولی وقتی میترکونم جاش نمیمونه😐😐

من اگه خیلی دردناک باشه میترکونم

اره چرکیارو نترکونی سوراخ میشه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
الیشیا کراشمه لامصب😍

کدوم شخصیته؟!🧐🧐

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2714
چیه لکسا؟

یکی از شخصیت های سریال ۱۰۰ نفر

من کم.کاری تیرویید داشتم.   تخمدان تنبل وپلی کیستیک    چندین سال توشهرمون تحت نظر بود ...

این دکتره خوب کرد جوشاتونو؟

ادرسشو نداری؟

من کم.کاری تیرویید داشتم.   تخمدان تنبل وپلی کیستیک    چندین سال توشهرمون تحت نظر بود ...

من آز تیروئید دادم دکترم گفت تیروئیدت عالیه و سنو دادم کیست نداشتم ،مزاجم سرده و نمیتونم عرق کاسنی بخورم کم خونی دارم نمیتونم حجامت بگیرم ،دیگه دارم از دست جوش دیوونه میشم

خدایا شکرت
کیست نداشتم ،هم دکتر زنان گفت هم اون دکتری که سنو ازم گرفت

الان گفتی داشتم

احتمالا اشتباه تایپی بوده

من اگه خیلی دردناک باشه میترکونم اره چرکیارو نترکونی سوراخ میشه

زیر پوستیای دردناک چی؟

اونام سوراخ میشن؟

2706