2726
عنوان

خسته شدم😞😔

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 53 پست
لکسا😍کلارک😍the100عاشقشونم

لکسا عشقه لعنتی🥰😍😍

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن سالتع؟

تقریبا۱۸

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2728
عزیزم ناراحتی روحی نداری؟ استرس و اضطراب و خودخوری؟

نداشتم بخاطر این جوشا الان خودخوری میکنم هرچند میدونم بدترش میکنه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
نداشتم بخاطر این جوشا الان خودخوری میکنم هرچند میدونم بدترش میکنه

من یه حالت داشتم یه دستش از سرشونه تا مچ پر از جوش ریز بود. هزار تا دکتر رفت خوب نشد آخر یه دکتر رفته بود گفته بود شما ناراحتی روحی داری؟ اونم چون درگیر طلاق اینا بود گفته بود اره .گفته بود تا اونو درمان نکنی درست نمیشه. چند جلسه ای رفت روانپزشکی تا خوب شد

خداروشکر مال شما اونجوری نیست پس. اگه تهرانی برو دکتر مجید درودیان تو خیابون آزادی. دکتر قدیمی و خوبیه 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
چن سالته؟ دوست من کیست هورمونی داشت.. رفت دکتر گفت درمان قطعی نداره... ببین.. منم داشتم مامانم برام ...

۱۸سالمه

این جوشا خیلی رومخمه حتی ساق دستمم جوش داره میزنه

۱۸سالمه این جوشا خیلی رومخمه حتی ساق دستمم جوش داره میزنه

من فقط درک میکنم چ اذیت کنندس... ولی من هنوزم جوش میزنم تازه مثلا یکم بهتر شده... میگم.  نمیترکونیشون ک؟

رفتم ،فقط بلدن سنو بنویسن ،تا حالا دو بار آز سونو دادم کیست داشتم ،الان تصمیم گرفتم برم چکاب کامل بد ...

خب بغیر سونو راه دیگه ای برای تشخیص نیست که

کیست هم داری دیگه

چکاب کامل خوبه شاید از‌ کبدت هم باشه 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706