2703
2553
عنوان

خون در مدفوع نوزاد سه ماهه.خواهش میکنم هر کی اطلاعی داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10722 بازدید | 62 پست
بستنی خوردم امروز دکترش گفت تا دو روز شیرمو ندم شیر خشک بدم ببینم چی میشه.گفت اگه بد تر شد ببر بیمار ...

دکتر پسرم به من گفت شیر و خامه و بستنی تا ۶ ماه نخورم منم دو ماه نخوردم ولی یه روز لازانیا و کیک درست کردم توی هر دو شیر ریختم شبش مدفوع پسرم رگه های خون داشت فهمیدم بخاطر اونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من سوپروایزر ازمایشگاه م. باید بری آزمایشگاه درخواست آزمایش  S/e  بدی زیر ده تومنه ...

امروز آزمایش دادم نشون دکترش دادم گفت خیلی بده ازمایشش اگه بدتر شد ببر بیمارستان بستر شه

خداجون بابت هدیه قشنگی که بهم دادی ازت ممنونم
2720
خوب عزيزم يك وزيت ٥٠ت بده برو پزشك بهت بگه اينجا مگه كسي تخصص داره يا شايدم اشتباه راهنماييت كنه&nbs ...

عزیزم بخدا بخاطر پولش نیست سه بار بردم ازمایشم دادم گفتم ببینم کسی تجربه ای نداره از نگرانی در بیام بخدا دارم دق میکنم

فقط حساسیت به پروتئین گاوی همین و بس بچه من اینجوریه

چیکار باید کنم شما چه چیزایی رو نمیخوری من چیزایی که مربوط به گاو هست رو نمیخورم فقط این چند روز ی بستنی خوردم

2714
عکس بگیر کامل توضیح بدم برات  مشکل انگل و باکتریال عفونی داره یا نه

ن عزیزم فقط رفلاکس داره بعد از یکشنبه اسهال سبز روشن داشت دوشنبه برم دکتر شیر خشک داد گفت روزی سه بار بدم با قطره پدی لاکت بعد گفت ممکنه خون ببینی تو مدفوعش اگه دیدی ازمایش بده که من سشنبه خون دیدم امروز بردم ازمایش نشون دکتر هم دادم که گفت اگه دیدی بد تر شد ببر بستریش کن بعد هم تا دو روز شیر خودمو ندم فقط شیر خشک بدم 

خب .. اول اینکه شما از لخته خون نمونه ندادی به آزمایشگاه .. چون مقدار آر بی سی رو کم گزارش کردن .. بهرحال .. ببین نگرانی من از انگل انتامابا هیستولیتیکا بود که طبق آزمایش رد شد .. می مونه مشکل عفونت .. 

دارو نداد دکتر  ؟انتی بیوتیک ؟؟

نگران نباش اصلا دختر من زیاد اینجوری شد یکبار که بهش سرلاک دادم یکبار که شیر گاو دادم ویکبارهم که شیرخشکش بهش نساخت یکبار دیگه هم که ایهال بود بردمش دکتر گفت به خاطر پیچش زیاد شکمش هست شما دکتر ببرش اما نگران نباش چیز نیست

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2706