2726
عنوان

طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 29 پست
نفروشید اگه الان نیاز ندارید وقتی طلا دارید یعنی رو موج سواری حالا هر اتفاقی بیفته بر با مسیه که طلا ...

اخه همین چند روزه یک میلیون و پونصد نسبت به خریدم کم شده. اگه وایسم و نصف یا یک چهارم بشه قیمتش که دیگه هیچ جوره نمیتونم با خودم کنار بیام

این مدت هم ضرر رو ضررم

من بدبخت تو 430 تومن خریدم. زیاد نخریدم اما بازم رو این قیمت 1500 ضرر میکنم. والا به خدا با بدبختی پ ...

منم رو 445 خریدم اول خرداد از پول پس انداز عروسیمون بود 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم رو 445 خریدم اول خرداد از پول پس انداز عروسیمون بود 

بابا نمیخواستم بخرم من اصلا اهل این چیزا و اینجور سودا نیستم. همکارم همش زد رو سرم که نتونستی خونه بخری گرون شد لااقل طلا بخر 

اخه همین چند روزه یک میلیون و پونصد نسبت به خریدم کم شده. اگه وایسم و نصف یا یک چهارم بشه قیمتش که د ...

اون که امکان نداره انقدر پایین بیاد این همه کاهش هم یکم مشکوکه و عجیبه عادی نیست. اگه بگیم مدیریت صحیح بانک مرکزی هم بوده چطور تو این یکسال و خورده ای خبری نبود تو سه روز انقدر ریزش داشت؟ یجای کار می لنگه برا این کاهش همه نگرانن بجای خوشحالی

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺
2728

طلا توی بازار نرمال  جهانی بی سابقه کشیده بالا ,میتونید سرچ کنید توی دو ماه گذشته چقد نسبت به کل تاریخ افزایش داشته, حالا خودتون فک کنید توی بازار غیر نرمال ایران کشیده پایین منطقیه؟

بابا نمیخواستم بخرم من اصلا اهل این چیزا و اینجور سودا نیستم. همکارم همش زد رو سرم که نتونستی خونه ب ...

منم گفتم پول تو دستمون خرج می شه طلاش کنم دم عروسی می فروشیم 

اون که امکان نداره انقدر پایین بیاد این همه کاهش هم یکم مشکوکه و عجیبه عادی نیست. اگه بگیم مدیریت صح ...

اخه توی این مدت همه چیمون که از دست رفت

استرسم کشیدیم

بعدم که ندونسته وارد بازار شدیم ماها ضرر کردیم.

یعنی دوسر سوخت شدیم ما

اخه توی این مدت همه چیمون که از دست رفت استرسم کشیدیم بعدم که ندونسته وارد بازار شدیم ماها ضرر کرد ...

دقیقا ولی تاریخ ثابت کرده هر چی گرون شد دیگه پایین نمی یاد حالا خدا داند بعد این کاهش چقدر گرونی می خواد بیاد

اخه توی این مدت همه چیمون که از دست رفت استرسم کشیدیم بعدم که ندونسته وارد بازار شدیم ماها ضرر کرد ...

ببین پول توی بانک یعنی ضرر پول به ریال یعنی ضرر , اصلا استرس نداشته باش , کار درستی کردی , انتظار نداشته باش یهو سود قلمبه کنی وقتی اولین باره زدی تو کار ولی مطمین باش ضرر نمیکنی البته اگه صبور باشی 

بخدا منم کارم شده قیمت طلا گرفتن عین این دلالا ولی توکل برخدا ما که قصدمون سود کردن نبوده خواستیم پولمون کم نشه فقط خدا خودش کمک کنه

ببین پول توی بانک یعنی ضرر پول به ریال یعنی ضرر , اصلا استرس نداشته باش , کار درستی کردی , انتظار ند ...

پولم همون مونده اونجا و نتونستم خونه بخرم

یعنی کسی نیومد یه مرد کنارم باشه بتونم بخرم

داداشامم گفتن به ما مربوط نیس

نمیدونم حرص اون و بخورم یا این و

دقیقا ولی تاریخ ثابت کرده هر چی گرون شد دیگه پایین نمی یاد حالا خدا داند بعد این کاهش چقدر گرونی می ...

والا مرغ که از 10 تومن رسید 14 تومن

این نمیدونم چرا برعکس شده

2706