1351
1273
عنوان

طلا

368 بازدید | 29 پست

کسی به طور قطع خبر داره که قیمت همینطور میخواد بره پایین یا مقطعیه؟

خیر سرم گفتم خونه که گرون شد نشد بخرم یه مقدار طلا خریدم اونم شانس بدم هر روز ارزونتر شد

کاش میفروختم زود

تو رو خدا اگه اطلاع دقیق و درست دارین بگین.نظرات شخصی ندین

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350

میکشن پایین اموال مردمو ارزون جمع میکنن میخرن بعد دوباره میبرن بالا میفروشن کاسب میشن 

وگرنه حساب دو دوتا چارتاس 

کدوم قسمت مملکت درست شده که بخاطرش ارزش پول ملی بره بالا ؟ چی تغییر کرده؟ تحریما رو برداشتن ؟ تورم کم شده؟ الان چی عوض شده؟

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز صبح رفت تا 375 ولی دوباره تا عصر شد 395 سکه هم دوباره رفت رو 4 تومن

من بدبخت تو 430 تومن خریدم. زیاد نخریدم اما بازم رو این قیمت 1500 ضرر میکنم. والا به خدا با بدبختی پول جور شد خونه نشد بخرم گفتم لااقل یه جا سود کنم

1348

نفروشید اگه الان نیاز ندارید وقتی طلا دارید یعنی رو موج سواری حالا هر اتفاقی بیفته برد با کسیه که طلا داره. اگه طلا گرون بشه همه چی گرون می شه ارزون بشه همه چی باید ارزون بشه باش پس نگران نباشید 

🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺
1308
نفروشید اگه الان نیاز ندارید وقتی طلا دارید یعنی رو موج سواری حالا هر اتفاقی بیفته بر با مسیه که طلا ...

اخه همین چند روزه یک میلیون و پونصد نسبت به خریدم کم شده. اگه وایسم و نصف یا یک چهارم بشه قیمتش که دیگه هیچ جوره نمیتونم با خودم کنار بیام

این مدت هم ضرر رو ضررم

من بدبخت تو 430 تومن خریدم. زیاد نخریدم اما بازم رو این قیمت 1500 ضرر میکنم. والا به خدا با بدبختی پ ...

منم رو 445 خریدم اول خرداد از پول پس انداز عروسیمون بود 

منم رو 445 خریدم اول خرداد از پول پس انداز عروسیمون بود 

بابا نمیخواستم بخرم من اصلا اهل این چیزا و اینجور سودا نیستم. همکارم همش زد رو سرم که نتونستی خونه بخری گرون شد لااقل طلا بخر 

اخه همین چند روزه یک میلیون و پونصد نسبت به خریدم کم شده. اگه وایسم و نصف یا یک چهارم بشه قیمتش که د ...

اون که امکان نداره انقدر پایین بیاد این همه کاهش هم یکم مشکوکه و عجیبه عادی نیست. اگه بگیم مدیریت صحیح بانک مرکزی هم بوده چطور تو این یکسال و خورده ای خبری نبود تو سه روز انقدر ریزش داشت؟ یجای کار می لنگه برا این کاهش همه نگرانن بجای خوشحالی

طلا توی بازار نرمال  جهانی بی سابقه کشیده بالا ,میتونید سرچ کنید توی دو ماه گذشته چقد نسبت به کل تاریخ افزایش داشته, حالا خودتون فک کنید توی بازار غیر نرمال ایران کشیده پایین منطقیه؟

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335