1874
1823
عنوان

دوستم ميگه خيلييي تغيير كردي عكس

10325 بازدید | 363 پست

من تقريبا ٣ماهه بينيمو عمل كردم دوستم منو نديده بود تا امشب گفت خيليي عوض شدي عكس قبل و بعد رو ميزارم البته عكس قبل رو همه ديدن بازم ميزارم لطفا كو كو نكنيد صبر پيشه كنيد

وزن اوليه٧٤😔وزن ماه اول ٧٠ماه دوم٦٧ وزن فعلي٦٤💪😍

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

خواهر منم عمل کرده من بهش گفتم زیاد تغییر نکردی ولی دیروز نگاه عکسا قبل عملش کردم واقعا تغییر کرده دماقشو خیلی خوب عمل کرده طبیعی و جا بخیه اصلا نداره تا خودش نگه کسی نمیدون ک عملیه

منتظریم

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

هدف بینیه الان😑

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
1826

از اون نصفه عکس پ از این عکس چسب دار ...به نظر من که خیلی عوض نشدی در هر حال مبارکه :)

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
1899