2737
2734
عنوان

میشه خواهش کنم جمع بشید برای شفای شوهرم یه ختم مجرب بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@لبخندنگاه     @آب     دوستان بیاید برای شفای همسر دوستمون حمد بخونیم

ممنونم عزیزم💖

+++++++

چهل حمد میخونم استارتر جان ان شاءالله همسرتون سلامتی شونو هر چه سریعتر بدست بیارند الهی آمین

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
ممنونم عزیزم💖 +++++++ چهل حمد میخونم استارتر جان ان شاءالله همسرتون سلامتی شونو هر چه سریعت ...

الهی به حق خود حضرت زهرا س رو سفید دنیا و اخرت بشید 

الهی هیچ مشکلی توی زندگی براتون پیش نیاد الهی انقدر ایمانتون قوی باشه که ازمایش الهیتون اسون باشه و زود گذر . 

الهی خدا ازتون راضی باشه 

😭

همه ی اون روزای سخت تموم شد و … حالا تمام دردهام خلاصه شده تو فراق جگر گوشم…
2728

دوستان عزیز ، فرشته هایی که الان یا بعدا این تاپیکو میخونید. 

هر چقدر تونستید و بزرگواری کردید بخونید حتی ۱ دونه 

هر نفسی جایگاهی داره پیش خدا و اهل بیت ع .

یکی از اعضا گفتن هفتاد تا اما از اونجای ی که خودم بی وقفه دارم میخونم و شاید خیلیهای دیگه هم ادامه بدن 

ممکنه شمارشش از دستم بره 

خود خدا قبول کنه هر چقدر خونده شد 

بعید بدونم ایرادی داشته باشه اگر فیت هفتاد تا نشه ژ 

درسته؟

ممنونم عزیزم💖 +++++++ چهل حمد میخونم استارتر جان ان شاءالله همسرتون سلامتی شونو هر چه سریعت ...

❤❤❤❤❤

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

الهی شوهرت شفا بگیره عزیزم ختم ها چهله زیارت عاشورا حق شناس باید برداری خیلی مجزب هست تا جهل روز با حضور قلب

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
سلام تاپیک هاتون و خوندم امیدوارم مشکلتون حل بشه دیدم جایی نوشتین میخاین  دوباره کنکور بدین ...

بله ولی اخیرا حالم خوب نیست و منابع و کتاب نتپنستم جور کنم . دارم خودمو جمع میکنم که اشتارت بزنم انشالله 

سلام شوهرت خوبذشد منم مشگل شمارو دارم 

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
سلام شوهرت خوبذشد منم مشگل شمارو دارم 

سلام خدا ازش نگذره که همین امسب شب شهادت کریم اهل بیت سر سجاده نشستم دست به دامان پروردگارم شدم برای اینکه منو از شر وجودش پاک کنه