2703
2553

سلام، از توانم خارجه که بیان کنم ، تاپیک های قبلیم رو بخونید 

دارم از دوری بچم و تنهایی و بی پولی فشار زندگی از بین میرم .

دلم تنگ شده برای شوهر و بچم ، برای زندگیم برای اون همه تلاشی که کردم. من یه خوابی دیدم . سوسوی امیدی دیگه نمیزاره شبها بخوابم ... 

خواب دیدم شوهرم شفا میگیره ...

خواستم از همه کمک بگیرم یه ختم مجرب برداریم . برای شفای شوهرم (پارانویید) هستن.

من دارم از دلتنگی بچه دو ساله ام از بین میرم.

کمکم کنید یه ختم خوب برای شفای شوهرم برداریم. خواهش میکنم کمکم کنید 

خواب دیدم. میخوام تا شب اول محرم همه تلاشمو کنم. 

قمر بنی هاشم ع به اذن خدا مرده زنده میکنه .... مگه شفای شوهر من براش کاری داره یا باب الحوائج 😭😭😭😭😭 تورو به اسمت که روی اسم بچمه قسمت میدم اقا جان تا شب اول محرم خودت بهم نشونه دادی .... بچمو شوهرمو زندگیمو بهم برگردونید ...

همه ی اون روزای سخت تموم شد و … حالا تمام دردهام خلاصه شده تو فراق جگر گوشم…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چقدر حمد بخونیم ؟ به ابجد اسم شوهرم خوبه ؟ 

نه هفتاد تا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2714
نه هفتاد تا

کلا ۷۰ تا ؟ 

یا نفری ؟

من ۵ تا شروع میکنم تا اغراد دیگه ای هم با نفسهای دیگه ای خونده بشه شاید خدا نظری کنه به شماها 

@لبخندنگاه    

@آب    

دوستان بیاید برای شفای همسر دوستمون حمد بخونیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من واقاا رنق ندارم جواب سوالاتو بدم تاپیک های قبلی رو بخونید اگر سوال دارید و عاااااجزانه تقاضا دارم نظراتتون رو اینجا نزارید و داغ من رو بیشتر نکنید که خدارو خوش نمیاد اصلا 

فقط برای برداشتن سهم ختم حمد اعلام کنید 

کلا ۷۰ تا ؟  یا نفری ؟ من ۵ تا شروع میکنم تا اغراد دیگه ای هم با نفسهای دیگه ای خونده ب ...

من ده تا براتون میخونم حواستون باشه هفتاد بشه

2706