1147
1341

سلام، از توانم خارجه که بیان کنم ، تاپیک های قبلیم رو بخونید 

دارم از دوری بچم و تنهایی و بی پولی فشار زندگی از بین میرم .

دلم تنگ شده برای شوهر و بچم ، برای زندگیم برای اون همه تلاشی که کردم. من یه خوابی دیدم . سوسوی امیدی دیگه نمیزاره شبها بخوابم ... 

خواب دیدم شوهرم شفا میگیره ...

خواستم از همه کمک بگیرم یه ختم مجرب برداریم . برای شفای شوهرم (پارانویید) هستن.

من دارم از دلتنگی بچه دو ساله ام از بین میرم.

کمکم کنید یه ختم خوب برای شفای شوهرم برداریم. خواهش میکنم کمکم کنید 

خواب دیدم. میخوام تا شب اول محرم همه تلاشمو کنم. 

قمر بنی هاشم ع به اذن خدا مرده زنده میکنه .... مگه شفای شوهر من براش کاری داره یا باب الحوائج 😭😭😭😭😭 تورو به اسمت که روی اسم بچمه قسمت میدم اقا جان تا شب اول محرم خودت بهم نشونه دادی .... بچمو شوهرمو زندگیمو بهم برگردونید ...

برای آغوش دوباره من و پسر عزیزتر از جانم دعا کنید . برای قبول شدنم در رشته پزشکی دعا کنید . از ته قلبتون برام دعا کنید . 🙏🏼

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

حمد خوبه هر کی هر چی میتونه تا هفتاد تا

چقدر حمد بخونیم ؟ به ابجد اسم شوهرم خوبه ؟ 

برای آغوش دوباره من و پسر عزیزتر از جانم دعا کنید . برای قبول شدنم در رشته پزشکی دعا کنید . از ته قلبتون برام دعا کنید . 🙏🏼
1350
چقدر حمد بخونیم ؟ به ابجد اسم شوهرم خوبه ؟ 

نه هفتاد تا

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1307
نه هفتاد تا

کلا ۷۰ تا ؟ 

یا نفری ؟

من ۵ تا شروع میکنم تا اغراد دیگه ای هم با نفسهای دیگه ای خونده بشه شاید خدا نظری کنه به شماها 

@لبخندنگاه    

@آب    

دوستان بیاید برای شفای همسر دوستمون حمد بخونیم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

من واقاا رنق ندارم جواب سوالاتو بدم تاپیک های قبلی رو بخونید اگر سوال دارید و عاااااجزانه تقاضا دارم نظراتتون رو اینجا نزارید و داغ من رو بیشتر نکنید که خدارو خوش نمیاد اصلا 

فقط برای برداشتن سهم ختم حمد اعلام کنید 

کلا ۷۰ تا ؟  یا نفری ؟ من ۵ تا شروع میکنم تا اغراد دیگه ای هم با نفسهای دیگه ای خونده ب ...

من ده تا براتون میخونم حواستون باشه هفتاد بشه

1226
@لبخندنگاه     @آب     دوستان بیاید برای شفای همسر دوستمون حمد بخونیم

ممنونم عزیزم💖

+++++++

چهل حمد میخونم استارتر جان ان شاءالله همسرتون سلامتی شونو هر چه سریعتر بدست بیارند الهی آمین

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
ممنونم عزیزم💖 +++++++ چهل حمد میخونم استارتر جان ان شاءالله همسرتون سلامتی شونو هر چه سریعت ...

الهی به حق خود حضرت زهرا س رو سفید دنیا و اخرت بشید 

الهی هیچ مشکلی توی زندگی براتون پیش نیاد الهی انقدر ایمانتون قوی باشه که ازمایش الهیتون اسون باشه و زود گذر . 

الهی خدا ازتون راضی باشه 

😭

1335