2410
2553
عنوان

در مورد حقوقم میخوام بدونم خوب میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 53 پست
ممنون اره راست میگید 

شغلت دولتیه عزیزم؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3002093&slug=تمام-رموز-قانون-جذب&postId=97615956

دوستان لطفا بیاید مفیده 😊

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2720

به نظرم کم میده ۲۵۰۰۰۰۰ بی انصافی هست برای این تایم کاری 

شما تا ۶ کار میکنید زیاده ، ببین از کارت نیا بیرون اما بگرد ببین میتونی جای بهتر پیدا کنی

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
نه بیمه رو خودم باید واریز کنم 560 تومن .البته وام و اینا بهم میدن

یعنی دو تومن میده ؟؟

مرخصی استحقاقی و ...داری ؟؟؟

در هر حال متوسط کارگری داره میده 

همینه متاسفانه مملکت ما ...

2714
ندارم بیمه .خودم باید ماهی 560 بدم

یعنی از اون ۲۵۰۰ کم میکنه؟

اگه اره که خیلی کمه. البته تو شهرای دیگه بجز تهران شنیدم کلا اینطوره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706