1345
1273

جز خونه اونا هیجارو ندارم نه دوستی دارم نه چیزی شوهرمم هیجا نمیزاره برم تازگیا هم صاحب دوقلو دارم و افسردگی بعد زایمان گرفتم دلخوشیم فقط خونه مادرپدرمه هروقت اومدم این خراب شده جنگ و عوا بوده بخدا دیگه مخم نمیکشه ازنور تو خونم میمونم مادرشوهرم رومخمه و دلم میگیره ازینور میام اینجا دعوا بخدا خسته شدم دلم میخواد برم یجا تنهای تنهای باشم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
عزیزم، چرا مشکل چیه ک دعوا دارید؟ خب ی مدت نرو شاید دل تنگت شن ب خودشون بیان

چه میدونم کلا همشون باهم جنگ دارن یروز اومدم سر پول دعواشون شد یروز سر کار داداشم کلا بگی سلام یه بهونه میشه دعوا میکنن 

من خیلی وقته نمیرم خونه پدرم مخم نمیکشه والا سر پیری همش دعوا خودم به اندازه کافی مشکلات دارم

آهای                                                     اتیسم لعنتی دست از سر بچم بردار 😟😢😭😭😭
1348
وای بخدا منم همیشه درعدابم از دست پدر و مادرم همش دعوا میکنن...ماهی یکبار برمیگردم خونه بابام ولی آس ...

اخه کجا برم جایی ندارم جز اونجا نه خواهر نه خاله ایی شوهرمم ۱۲ میره ۱۲ شب میاد دلم میگیره

خب کجا میری چیکار میکنی 

همش تو خونم بخاطر پسرم که اتیسمه گاهی پارک میرم ولی از دهنم درمیاره پسرم بسکه اذیت میکنه کلا دوساله تو خونم دیگه عادت شده برام

آهای                                                     اتیسم لعنتی دست از سر بچم بردار 😟😢😭😭😭
همش تو خونم بخاطر پسرم که اتیسمه گاهی پارک میرم ولی از دهنم درمیاره پسرم بسکه اذیت میکنه کلا دوساله ...

خیلی سخته من نمیتونم تحمل کنم .شوهرم میگه سرحال میارمت اینجا بی حوصله میارمت خونه قضیه چیه

همش تو خونم بخاطر پسرم که اتیسمه گاهی پارک میرم ولی از دهنم درمیاره پسرم بسکه اذیت میکنه کلا دوساله ...

انشالله پسرت سلامت باشه عزیزم براش دعا کردم  خدا به تو هم صبر و سلامتی بده مامان مهربون

1308