2737
2734
عنوان

لعنتی تو چرا انقد خوبی😭😭😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 127 پست
جدی نمیدونه؟ یا امام زاده سمیه تو چجور ادمی هسی؟ 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😐😐😐😐😐😐

نه نیمدونه فقط دونخ صب میکشم تا شب بوش میره بابا

مسواک و ادامس میخورم که همکارام هم نفهمن😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چرا بهمن؟😑یه چی بهتر بکش سناتوری ،اسی بلکی چیزی😑

اووووه واردای روزگارررر☺☺☺

اخه عشقم من ک تا حالا نکشیدم ک فقط تعریف بهمن و مار.. چی چی بود؟ زیاد شنیدم... تازه فک کن برم ی پک بزنم برا اولین بار کارمم ب بیمارستان بکشه... چ شوووووود؟!😁😁

اووووه واردای روزگارررر☺☺☺  اخه عشقم من ک تا حالا نکشیدم ک فقط تعریف بهمن و مار.. چی چی بود؟ ز ...

هیچوقت‌نکش جان الی نکش نکش نکش

ماربورو اسمشه😕

2728
اووووه واردای روزگارررر☺☺☺  اخه عشقم من ک تا حالا نکشیدم ک فقط تعریف بهمن و مار.. چی چی بود؟ ز ...

نکش بابا خیلی مسخره اس بخدا 

منم همیشه ژستشو دوسداشتم تو فازش بودم 

امتحانشم کردم .دو بسته هم کشیدم ولی دیدم چرته راحت گذاشتم کنار .

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
جاست دابل میکس

چششششششم بزا شروع کنم همشو میکشمممممم.... باور میشه من تا چن سال پیش از سیگاری و سیگاری و کلا هر چی ب دود ربط داشت متنفر بودم؟! اخه از خانوادمون کسی نمیکشید... 

2738
جاست دابل میکس

ببین اگه میخوای دیگه نکشی بهترین راه اینه یه سیگار که حالتو خراب میکنه و بدت میاد ازشو بگیری بکشی اونم نه یه نخا اونقد بکشی که دیگه حالت بهم بخوره فشارتو بندازه .تضمینی نمیری سراغش 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
ب سلامتی  21 روز شد بیا خبر بده 😆

😂😂ایشالا میتونم

این سری واقعا اراده میخام بخزج بدم

میخام نشون بدم من قویتر از اون سیگاز لعنتیم

یه نخ ارام بخشه گرفتارش میشی نکش حتی ۱نخ ۱نخ ۱نخ زیاد مسشه

دوش دالم الی بچای اکیپمون میکشن من نکشم غصه میخوووولممممم... دلت میییاااااد؟ پسر خالم تو خونه بم تعارف زد دیدم جلو بابام ک خودش نمیکشه ک نمیشه کشید ک..

2706