2410
2553
عنوان

لعنتی تو چرا انقد خوبی😭😭😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 127 پست
خوده چاهه مستراحه🤣🤣🤣 خوده خودش اون توی توش🤣🤣🤣 اون توش که گوه جمع میشه🤣🤣🤣🤣🤣واااااااااااا ...

بسه دیگه حسم پرید

تو موفق شدی بوس آبجی جون😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی ۲نخ بو نمیگیره حدود۲ ساله عروسی هم کردم😂 فقط صبح ها تو ادارع میکشم الان تنهام چاوشی حسشو داد ...

الکی فاز سنگین نگیر به خودت چیه سیگار آخه ن لذت ن چیزی تلقین بلانسبت خرکی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
بسه دیگه حسم پرید تو موفق شدی بوس آبجی جون😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣آفرین 

هروقت خواستی بکشی بهم پیام بده منصرفت کنم🤣🤣🤣

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2720
منم یه وقتایی بد جور دلم سیگار میخواد

منم متاسفانه !!!! سالهاس در حال مبارزه با اين حس هستم و خدا رو شكر موفق بودم البته يه وقتايي هوسي كشيدم ولي دائمي اصلا 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣آفرین  هروقت خواستی بکشی بهم پیام بده منصرفت کنم🤣🤣🤣

ازه هزوقت حسش اومد باید بهت زنگ بزنم😂

ازه هزوقت حسش اومد باید بهت زنگ بزنم😂

منتظرم.یادت نره🤣🤣👍

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2714
منم متاسفانه !!!! سالهاس در حال مبارزه با اين حس هستم و خدا رو شكر موفق بودم البته يه وقتايي هوسي كش ...

نه تا حالا اصلا لب نزدم ولی بعضی وقتا واقعا هیچی به جز فکر کردن به اون پک های عمیییق خوب نیست

الکی فاز سنگین نگیر به خودت چیه سیگار آخه ن لذت ن چیزی تلقین بلانسبت خرکی

پس باید چاوشی رو بیخیال شم برقصم

اوهههه بیا وسسط😂

هچیوقت نکشید بدترین چیز ممکنه

یه نخش معتادتون میکنه چون ارام بخشه

من بخاطر فشار عصبی تو ۲۰ سالکی کشیدم دیکه نشد ترک کنم

2706