2726
عنوان

اگه خواستگار تون پزشک سیگاری باشه جوابتون منفیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا مرد هر شغلی میخواد داشته باشه زنم همینطور فرقی نداره پزشک باشن  مهندس باشن هرچی  شخصیت درستی نداشته باشن مورد خوبی نیستن و حتما همسرشون به مشکل میخوره

شمام این اقا امد خاستگاری نرمتر رفتار کن در کنارش حواستم باشه اگر گفت نه دوست و فلان و سبگار نه بگو بفرمایید برو دنبال بخت   بی خیالش شو 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
باقسمت دو حرف چی موافقین؟ بگم خواستگار دارم و تو دوران اشنایی ام  اخه کلی بهم اصرار کرد که یه ...

خب ببین دلت باهاش هست یا نه بجز سیگار

به هر حال باید یه جوری بشناسی اش دیگه و این بدون معاشرت ممکن نیست عزیزم

برو ببینش یه وقت دیدی آدم بدی نیست حالا یه سیگار هم میکشه باید ببینی اون چجوریه و چیا برای تو خیلی ارزشه

حقیقت رو بگو بهش وجواب منفی بده

نیازی ب دروغ نیست 

بگو با سیگارش مشکل داری وبگو بهش اعتماد نداری ک همیشه پشتت باشه هران احتمال داره زیر پاتو خالی کنه...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین من حس میکنم دوستش داری که الان داری بهش فکر میکنی و اومدی اینجا داری می پرسی دیگه...

حالا برو باهاش معاشرت کن ببین نظرت چیه در موردش کلا بعلاوه ی سیگار که بعد می فهمی چقدر برات مهمه نسبت به سایر موارد

ببین سیگار زیاد مهم نمیتونه باشه باید ببینی اخلاق و شخصیتش چجوریه ...مثلا خب ببین چرا از اول سیگاری ...

نميدونم دليلشو چجورى ازش بپرسم 

به نظرت چجورى بپرسم مه بهش برنخوره؟

بهش ميگم خب نكش وقتى سرفه ميكنى و ريه ات اذيته ميگه ميدونم بيخيالش ميبينم خجالت زده ميشه منم ديگه نميگم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
نميدونم دليلشو چجورى ازش بپرسم  به نظرت چجورى بپرسم مه بهش برنخوره؟ بهش ميگم خب نكش وقتى ...

اون خودش دکتره بهتر از من و تو میدونه سیگار چه چیز مزخرفیه😂 ولی داره می کشه دیگه اونم انسان به هر حال...

چرا ناراحت بشه؟ میون حرف ها مثلا بگو حالا خاطره اولین بار که سیگار کشیدی رو برام میگی؟ببین چی میگه

بعدم مهم نیست زیاد بنظرم، شما خودت تو فامیل و دوست آشنا کسی نمی شناسی سیگاری باشه آدم خوبی هم باشه،افراد مسن تو فامیل ندارین؟؟؟؟

من حرفم اینه که یه سیگار! صرفا نمیتونه یه برچسب بدوخوب رو آدم ها بزنه 

خیلی چیزهای مهم تر از اون هست که باید بهش توجه کنی

زندگی که بازی نیست! به سادگی یه دود و سیگار هم نیست! 

دقت کن به رفتار و شخصیت طرفت به برخوردش با غریبه ها و حتی در کنار تو چطور رفتار میکنه هم با تو هم بت دیگران در حضور تو

ببین ارزش هات چی هستن کلا در زندگی 

اول هم خودت رو بشناس

میشه بپرسم چندسالتونه؟

اون خودش دکتره بهتر از من و تو میدونه سیگار چه چیز مزخرفیه😂 ولی داره می کشه دیگه اونم انسان به هر ح ...

اخلاق و رفتارش خوبه 

از من صبورتره مهربون تره خخخخ 

خيلي باهاش بيرون نرفتم يه چند بارى اونم خيلي كوتاه بيشتر تلفنى بوده 

باور ميكنى تو فاميلمون نداريم يه نفر هست بخاطر فشار كارش كشاورز پيره فقط اون مى كشه 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
ببین من حس میکنم دوستش داری که الان داری بهش فکر میکنی و اومدی اینجا داری می پرسی دیگه... حالا برو ...

تقريبا مى شناسمش ولى من اصن مدلم اينجوريه نميتونم دوس پسر قبول كنم !! با پسرا رابطه خوبى دارم در حد تعريف شده همكاره همكلاسيه 

خيلي سخت ميتونم صميمى بشم باهاشون راه نميدم معمولا كسيو به حريمم 

تنها كسى كه خيلي صميمى بودم باهاش همين اقاس 

من ٢٩ سالمه

اخلاق و رفتارش خوبه  از من صبورتره مهربون تره خخخخ  خيلي باهاش بيرون نرفتم يه چند بارى ا ...

خب ببین‌پس بنظرم حالا یه سیگار ارزش نداره که کل شخصیت یه همچین کسی رو بذاری کنار ولی باز هم باهاش برو بیرون امتحانش کن کلا ببین چجوریاست سوای سیگار اگه انسان درستیه و همدیگر رو دوست دارید چرا ردش کنی؟

تقريبا مى شناسمش ولى من اصن مدلم اينجوريه نميتونم دوس پسر قبول كنم !! با پسرا رابطه خوبى دارم در حد ...

من هم تقریبا مثل خودتم😅

ولی دیگه این آقا اگه جدیه قصدش خب بشین درست و منطقی هم باهاش حرف بزن هم خودت خووووب فکر کن به همه چی،لازم نیست سریع ازدواج کنی باهاش یه رابطه ی اصولی رو باهاش ادامه بده که به یه شناخت نسبی برسید از هم...الهی بهترین ها براتون پیش بیاد

2706