2726

این اقا چندییییین ساله منو میخواد

من همش فکر میکنم تفریحات و اوقات فراغت ما باهم خیلی فرق داره 

ما خانواده بدون دود و سیگاریم تفریحاتمونم سالمه حتی قلیون هم اهلش نیستیم 

من خودم ورزش میکنم تفریحامم سفر  و ورزش و فیلم و کوهنوردی و ...

ولی مطمئنم با این ادم ازدواج کنم سیگار کشیدنش اذیتم میکنه یا قلیون کشیدنش 

حالا بجز اینا بعد یه مدت پیداش شده البته من قبلا هم باهاش راه نمیومدم که باهاش دوست شم مثه دوس دخترا پسرا ..برای همینم هعی از هم فاصله میگرفتیم به عبارتی من پا نمیدادم بهش میگفتم همه چی باید رسمی باشه 

بعد الان دوباره پیداش شده میگه نمیتونم علاقه امو نصفه راه ولش کنم

قضیه اش خیلییییی مفصله قبلا خواسته بیاد خواستگاریم ولی من بدجووور دلشو شکستم

منم الان نمیخوام به راحتی بهش اجازه برقراری رابطه دوستی بدم 

میخوام بهش بگم خواستگار دارم و تو دوران اشنایی ام الکی ..که فکر نکنه هروقت دلش خواست میتونه برگرده 

نظرتون چیه؟

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گذشته از سیگاری بودن با شرایط کاری یه پزشک به هیچ عنوان نمیتونم کنار بیام

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

از سیگار قلیون مواد حالم بهم میخوره یه منفی بزرگگگگگگگ

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

اگه واست مهمه قبول نکن اذیت میشی

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

باقسمت دو حرف چی موافقین؟

بگم خواستگار دارم و تو دوران اشنایی ام 

اخه کلی بهم اصرار کرد که یه قرار بذارم باهاش ببینتم

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ببین سیگار زیاد مهم نمیتونه باشه باید ببینی اخلاق و شخصیتش چجوریه ...مثلا خب ببین چرا از اول سیگاری شده مشکل خاصی داشته ،افسرده بوده یا نه فقط بخاطر سن و رفیق هاش بخاطر اینکه مثلا بگه بزرگ شده شروع به سیگار کشیدن کرده...یعنی میخوام بگم خودش ببین چجوریه کلی آدم سیگاری وجود داره حالا یه سری شون انسان های خوبی اند یه سری خوب نیستند صرفا بخاطر سیگار ولش نکن

خب اگر برات خیلی مهمه یه امتیاز منفیه دیگه. سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن که

منم شرایط خانوادگیم مثل شماست ولی برام مهم نبود شوهرم سیگار میکشه. ولی اگر حساس بودم قطعا خیلی اذیت میشدم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706