2410
2553

دورهای پری چجور باید شمرد .که بگم دورهام چند روزه هست ؟ با هفت روز یا بدون هفت روز؟ و اینکه چرا وقتی پری میشم هیچ بوی احساس نمیکنم تا تموم میشه بو اذیتم میکنه؟

از روز اولی که پری میشی تا سری بعد که شروع میشه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم نزدیک پری شدیدا به بو حساس میشم اشتهام کم میشه 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2720
تو هم عین خاهرمن قاطی پاتی نکن توروخدا من اینجوری حساب نمیکنم فقط میدونم ۵ روزس گفتن تا یک یک هفت ...

متوجه نشدم ...من برا تقویم تخمک گذاری میخواستم ببینم چجوری بشمارم خخخخخ

2714